Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan "szúrjak ki" egy...

Hogyan "szúrjak ki" egy okost, aki mellé leülhetnék vizsgán? Nagyon nehéz a tantárgy de majd semmi hasznát nem veszem, rakás ismerősöm volt már belőle vizsgázni és sikerült nekik mert olyan mellett ültek, aki tudta az anyagot (karikázós az egész)

Figyelt kérdés
Miből látszik valakin, hogy okos és tudja az anyagot? Hová üljek, hogy nekem is sikerüljön? :S
2011. szept. 1. 13:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ja még annyi, melyik könyvből vizsgázol?melyik a követelmény?
2011. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nekem közgázon van csoporttársam aki a mások tudásából él. Ő nem tanul, de mindig a jó ember mellé ül, mert sokat ismer, így rendkívül jó eredményeket hoz. Közben nem tud semmit. Nyilván ő ennek később issza meg a levét, mert tény, hogy lesz diplomája, node milyen? Ha tudok én is segítek neki, csak annyi a lényeg, hogy közben engem ne akadályozzon, ne vegye el túl sok időmet, mert azt nem szeretem. Ezen kívül pedig nem érdekel, ha lenézi rólam... a diplomája is ennyit fog érni. Baja mindenkinek lehet, ez igaz :) Szerintem az ismerőseid közül keress valakit, aki tudja, máskülönben csak a szerencsében bízhatsz.
2011. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

ez római lesz és aki azt írja, hogy TANULJ EMBER az f.szt tud az én életemről. hagyjatok már akkor, oké? egész életemben tanultam eddig, szóval nem kell kioktatni. ha csak ennyihez értesz, inkább húzz más kérdésekhez okoskodni.

aki meg azt írta segít, annak köszönöm szépen, nagyon kedves tőle. sajnos nem magyar nyelven tanulok, nem is Magyarországon. amúgy írásbeli lesz, csak teszt, 7 kérdésből 4re kell helyesen karikázni, ami könnyűnek hangzik, viszont nem az. amúgy meg mindig én segítettem a körülöttem lévőknek és nekem sem kell megvett meg másolások árán beszerzett diploma, akkor már inkább bukjak ki. van egy tárgy és ebből nem tanulok. ennyi.

2011. szept. 1. 17:20
 14/22 anonim ***** válasza:

Milyen nyelv?

Ha angol akkor az uncsitesómnak szólok, hogy küldje át a Római jog vázlatát, ő Glasgowban tanult jogot, egy éve végzett, most valami szakosodást csinál, biztos megvan neki még...:o)))

A Római Jog mindenhol egyforma.

Magyarul még én is tudtam volna neked vázlatot küldeni.:o)

ha esetleg nem angol, akkor pedig fel a fejjel én szorítok:o)))


szóval ha angol akkor szólj és rácuppanok a témára:o))

a h@lyékkel meg ne foglalkozz, a jog a saját anyanyelvedet is nehéz, nemhogy idegen ynelven

2011. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen neked!!! sajnos nem angol, szerintem még úgy is jobban szeretném tanulni, viszont a könyvet ma délután elolvastam egyszer (csak az aláhúzott részt), bár felét végigbőgtem és arra nem emlékszem, a másik fele nagyjából megmaradt. bízom a szerencsémben, aztán lesz ami lesz... ha most nem, majd legközelebb menni fog, remélem.

még egyszer köszi, hogy ilyen kedves vagy!

2011. szept. 1. 19:07
 16/22 anonim ***** válasza:

Holnap azért írjál, hogy hogy sikerült, gondolom azonnal megtudjátok az eredményt vagy legalábbis fél órán belül ha tesztes.:o)


...figyelj, úgy állj hozzá, hogy sikerülni fog, úgy menj be, mintha mindent megtanultál volna telve önbizalommal...senki nálad jobban nem tudja megírni.:o)

..és használ a józan pasztai eszedet amiről mi magyarok olyan híresek..még egy jog vizsgán is jól jöhet...:o)


...gondolom nem a vizsga miatt sírtál hanem a problémád miatt...tudod, amikor kicsi voltam a nagyim mindig azt mondta nekem, hogy

"mindig pirkadat előtt a legsötétebb az ég"

tudom, hogy közhely, de ha nagyon összejönnek a dolgok, mindig eszembe jut, szegény már nem él és csak 8 általánosa volt, de a II Világháborúban felnevelt négy gyereket és nála bölcsebb asszonnyal nem találkoztam...

..és bármi gond van, mindig az jut eszembe, hogy ki vagyok én, hogy feladjam vagy kiakadjak, amikor mások ezerszer rosszabb helyzetben éltek, élnek...

...az unokatesóm akiről írtam erdélyi magyar és Kolozsváron kezdte az egyetemet nagyon ki volt bukva, mert rengeteget bántották a magyarsága miatt, volt, hogy megverték, végül kiment Glasgowba, de tudod, ő mondta, hogy a küzdelmek, a harcok és a fájdalmak csak arra jók, hogy megerősítsék benned a hitet, hogy senki nem győzhet le...:o)


Meg vagyok róla győződve, hogy holnap át fogsz menni a vizsgán!!!!

2011. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hol tanulsz, melyik egyetemen? Már most vannak vizsgáid? Próbáld úgy intézni, hogy olyan mellé kerülj, akinek már te is segítettél. Kölcsön visszajár.
2011. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy vannak még annyira jó emberek, mint te! Komolyan könnyeket csaltál a szemembe azzal, amit írtál és köszönöm szépen...

De furcsa véletlen, én is Kolozsváron tanulok, hát meg kell mondanom, hogy cseppet sem könnyű, van kb. 4 magyar ismerősöm az egyetemen és annyi. Nem akarom és nem is fogom feladni, de vannak dolgok és néha nagyon ki tudok akadni, mint pl. ma is. A fél napot átbőgtem, aztán most készülök lefeküdni és picit sikerült megnyugodnom, annyi jó dolgot mondtál nekem.

A nagymamád mondását meg fogom jegyezni és jól az eszembe vésem, nekem úgy tűnik, hogy legtöbbször nagyon sötét az ég, de így már tudom a miértjét is... :)

Úgy lesz, sikerülnie kell a vizsgának!!! Tegnap annak a barátnőmnek sikerült, aki a romát rómainak mondja, szóval mellette nem érzem magam bunkónak, mégis mindig elrontok valamit, ha vizsgáról, ha bármiről van szó...

Köszönöm még egyszer a válaszod, hihetetlenül sokat segített és írok holnap!


(Amúgy meg de nagy kár, hogy a hozzád hasonló emberek kb. kihalófélben vannak :/...)

2011. szept. 1. 20:23
 19/22 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, szívesen, ez semmiség.

A támasz mindig a legváratlanabb helyekről érkezik:o))

...azt gondolom, hogy érdemes segíteni az embereknek, mert egyrészt soha nem tudhatjuk a másik milyen helyzetben van, másrészt nekünk semmibe nem kerül, de a másik oldalnak az adott pillanatban egy fogódzkodó lehet...ezt meg miért is tagadnánk meg másoktól.:o))

Örülök neki, hogy beláttad, nincs más opció csak a siker.:o)))


Pihend ki magad aztán holnap irány az újabb SIKERES vizsga felé.Délután már csak nevetni fogsz az egészen.:o)

2011. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, de meglett!!! Komolyan mondom annyira boldog vagyok... Utolsó, köszönöm szépen a biztatást, ritka jó és különleges ember vagy te, ezt remélem tudod.

Nagyon jó érzésekkel gondolok rád, bár semmit nem tudok rólad, de mégis szívemből hálás vagyok neked.


2OL :)

2011. szept. 2. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!