Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehessen buktatni...

Szerintetek lehessen buktatni alsó tagozaton vagy engedjék tovább a gyereket bármi áron?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 20:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem!Mert ha mondjuk nem tanul meg összeadni,kivonni,szorozni,osztani akkor a következő években elég nehéz lesz neki!!
2010. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
55%
Hát 2 verzió van, ha annyira sötét a gyerek, hogy megbuktatni nem érdemes akkor hagy menyjen minél hamarabb, de ha csak lusta, akkor buktassák meg.
2010. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis lehessen, mert ha kor egy semmit sem tudó gyerek ott fog állni az ötödik osztályban, akár olvasás-írás képesség nélkül. Ez kinek jó? A gyereknek,a szüleinek, vagy a tanulni kívánó társainak?
2010. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehessen, mert miért is kerülne fel ötödik osztályba egy olyan tanuló, aki nem tud két darab kétjegyű számot fejben összeadni? Csak hátráltatná a társait!
2010. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehessen buktatni. Ne negyedikben derüljön ki, hogy nem tud olvasni, és négy éves anyaggal van elmaradva, hanem már elsőben, akkor még nem olyan nagy a lemaradás. Ha negyedikben megbuktatják, mert már az elsős anyagot sem tudja rendesen, azzal nem érnek el semmit, a negyediket újra járja, de ettől még nem fogja azt megtanulni, amit elsőben nem tanult meg.
2010. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Az eszem áll meg ezektől a reform intézkedésektől. Persze, nem tud szorozni meg a nevét leírni de engedjük tovább. Ezek a h..lye intézkedések vezetnek oda, hogy gyakorlatilag a gyerek veri a tanárt, ha a gyerek csúnyán néz, a tanár már fel van jelentve. Agyrém ami az oktatásban folyik.Ez gyakorlatilag tömeges lebutítás, amit már gyerekkorban elkezdenek. VAjon mi a cél ezzel?
2010. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!!! Lehessen, ha már az alapokat sem tanulja meg egy gyerek, utána nem lesz mire építeni a további tananyagot, csak bukdácsolni fog, és megútálja a tanulást.


Az én időmben lehetett buktatni, és a bukott osztálytársaim is felnőttek lelkisérülés nélkül.

2010. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem kizárólag a szülő kérésére,vagy a pedagógus javaslására.Persze ha a pedagógus ezt javasolná,akkor azt a szülő döntse el,hogy megbuktassák-e a gyereket,vagy se.Szerintem elsőben és másodikban nem érdemes buktatni,de 3.-ban és 4.-ben már igen!
2010. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mikor érdemes buktatni, ha nem elsőben? Ha elsőben nem tanult meg olvasni, akkor majd harmadikban vagy negyedikben meg fogja tanulni?
2010. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehessen buktatni. Nekem középiskolában is volt nem is egy olyan osztálytársam, aki csak szótagolva tudott olvasni.
2010. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!