Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Visszadobták a diplomámat?

Visszadobták a diplomámat?

Figyelt kérdés

Múlt héten leadtam a szakdogámat, és tegnap irt a konzulensem hogy mivel kellene még kiegészítenem. Ez normális dolog? Nagyon mérges vagyok!

Mondhatom neki, hogy nem fogom kiegészíteni.Ilyenkor mi a helyzet?


Köszi


2010. máj. 24. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mondhatod neki, hogy nem fogod kiegészíteni. Akkor max. nem fogadja el, vagy nem engedi, hogy megvédd a szakdolgozatodat. Amúgy is nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát. Hányszor konzultáltál vele a szakdolgozatról?
2010. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3-szor. Péntekig volt a határidő. Voltak akik kérvényt irtak nekik egy héttel meghosszabították a leadási határidőt. De én még kedden beszéltem is vele és azt mondta hogy igy tökéletes lesz. És tegnap kaptam mailt, hogy ezzel meg azzal egészítsem ki. Nagyon sziven ütött!!
2010. máj. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!