Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő, míg kiállítják a...

Mennyi idő, míg kiállítják a diplomámat, miután bemutattam a szükséges nyelvvizsgabizonyítványt?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem, de a nyelvvizsgám csak most lett meg. Ilyenkor rögtön megkaphatom a diplomát, vagy várnom kell rá? Ha igen, mennyit?
2010. szept. 16. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én letelefonáltam a TO-ra, hogy megvan a nyelvvizsgám, mikor mehetek a diplomámért és mire leértem, alá is volt írva. Persze leellenőrizték a nyelvvizsgát, Rigó utcát felhívták, hogy van-e ilyen sorszámú okirat, de minden rendben volt 30 perccel később már a vonaton ültem haza felé.
2010. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenkinek egyszerre készítették él, csak nem adták oda. Azaz, ha valaki bemutatta, lefénymásolták, és egyből ki is adták.
2010. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hivatalos irat tehát 30 napos határidejük van. Általában ettől eltérnek van olyan ahol egyből kiadják, de van ahol kikötik,hogy csak a hivatalos diplomaosztó ünnepségen kaphatod meg,mint a többiek. (vagy ugye levélben kb ugyanakkor, de külön nem bíbelődnek a tieddel)
2010. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán végeztem. Azt esetleg tudja valaki, hogy konkrétan itt hogy működik?

2010. szept. 17. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!