Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért izgultok/nak az Érettség...

Miért izgultok/nak az Érettségi miatt?

Figyelt kérdés

Én is holnap kezdem az érettségit, a magyar nem az erősségem és továbbtanulás szempontjából nincs is rá szükségem.

Viszont 100%ig biztos vagyok egy kettesben..


Gondoljatok csak bele:

Szövegértés 40 pont

Szövegalkotás 60 pont

Szóbeli 50 pont


Ha csak a szövegértésnél elérek 10 pontot, nehogy már ne tudjak összeszedni a szövegalkotásnál vagy esetleg a szóbelin még 10et ami elég ugye a ketteshez... Vagy tudtok olyanról aki erre nem volt képes??


Ne izguljatok...


A mateknál például ne felejtsétek el felírni az adatokat, rajzokat, vázlatokat a hosszabb feladatoknál ami már 6*2 pont (12) és figyeljetek az első 45 percesre egy kicsit jobban.. Nehogy már ne menjen az a 20 pont ami a ketteshez kell!!


Tényleg olyan nehéz ez???


2010. máj. 2. 20:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem nincs eszem?? Te fogsz érettségizni és azt sem tudod, hogy számítják a pontokat... idézek tőled: "van olyan egyetem ahol három tantárgyat néznek" szerinted okos vagy??


Bocsi de ez megszúrta a szemem, mivel ilyen mondatot egy válaszoló sem írt...xD lol!

Amúgy 11kor is még a gyakorin lógsz?:D mikor másnap éretségi?Okos vagy te is

2010. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
te észlény én nem írtam neked olyat amit te leírtál:D:D Neked megvan az érettségid amúgy?:D nemúgy tűnik. intelligensállat.
2010. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"mikor másnap éretségi" -gratula az "éretségi"-hez


Nem pontos idézés volt, de a lényeg az hogy kettőnél többet sehol nem néznek és te azt írtad igen.. próbálsz belekötni abba hogy hülye vagy.. neked is gratula


Remélem mindenki megbukott aki nem értette a mondanivalóm.

Nyilván az egy t betűs nem most érettségizett.. talán majd 30 évesen. Ekkora nyelvtani hibával okoskodni.. ügyi vagy :)

2010. júl. 13. 00:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!