Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Izgultok az érettségi miatt?

Izgultok az érettségi miatt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
nagyon !!:D főleg töri meg magyar.. mert nem tudok fogalmazni :(:S
2009. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
jaj ne is mond én már pánikolok, én a legjobban a matektól félek :(
2009. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
nagyon fura, de egyáltalán nem:D majd holnap reggel fél8-kor már biztos fogok, de most még nem érdekel... a töritől fogok majd izgulni, abból hülye vagyok :S
2009. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát én már annyira izgulok hogy a reggelt sírással kezdtem! A magyartól annyira nem félek, bár lehet pont abba bukok bele! :S Én már tiszta ideg vagyok, most majd a matekot nézem át. Holnap meg a törit! Áááááááá belehalok! =(
2009. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
96%

hát elég para.

most már úgyse tanulok meg többet, úgyhogy csak várok. Gyorsan eltelik az a jövőhét.

2009. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
84%

NAGYON IZGULOK!

A matek az amitől nagyon tartok.:(

2009. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Én is kegyetlenül parázok!Bár én úgy tudom hogy törihez kapunk atlaszt, meg forrásanyag is van így az segítség.Remélem a kettest ki lehet hozni belőle!A matektól parázok nagyon, meg a holnapi magyartól, hogy mi lesz benne!Az angollal remélem boldogulok majd...

SOK SZERENCSÉT HOLNAPRA ÉS AZUTÁNRA MINDENKINEK!!!!!

2009. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Sziasztok!

Múlt évben érettségiztem.Tudom,hogy mindenki ezt mondja,de nem kell izgulni,az csak ront mindenen.Amikor reggel bementek,gondoljatok arra,hogy ez ugyanolyan mint egy dolgozat.Amúgy tényleg nem nehéz,én se tanultam halálra magam,mégis jól sikerült,viszont töriből jó,ha a könyveket átolvassátok.A matek is megoldható.Csak az a baj,hogy szerintem kevés az idő rá,úgyhogy jól gazdálkodjatok vele,ne akadjatok el,ha valami nem megy,gyorsan a következő feladatra!És lehetőleg a többpontosra.Sok sikert! ;)

2009. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Én nem parázok :)

Magyar nem számít, a többit meg tudom :)

2009. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok Sokert a Hétre mindenkinek! nemsokára meglátjuk milyen költőkről kell írnunk :D Remélem benne lesznek amiket megtanultam.:)
2009. máj. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!