Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni magamat...

Hogyan tudnám rávenni magamat a tanulásra?

Figyelt kérdés

nem sokat foglakozom a tanulással, mert kicsit lusta vagyok. azt mondják jóeszű vagyok, ugyh ha belekezdenék menne ez nekem, csak az odáig vezető úttal gyűlik meg a bajom, mert ha leülők tanulni elkalandozik a figyelmem, nem a tanagyagot tanulom, teljesen mással kezdek foglalkozni.

sodródom az árral, és reménykedek h megúszom a dolgokat. félévkor meg is buktam és most se állok túl jól, ugyh van 2 hónapom h gőzerővel neki álljak, mert a nyarat nem akarom erre szánni.kérlek segítsetek, fontos lenne nekem


2010. márc. 21. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Jó neked hogy 2 hónapod van, nekem kb 1 még annyi se éretségiig :(
2010. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szar helyzet.*

vedd rá magad hogy ha nem tanulsz akkor egész nyaradat azzal fogod tölteni hogy a könyvek elött ülj. nekem a hangos tanulás(mondom magamnak a tananyagot) sokat segít így hamarabb megtanulok.

Sok sikert:)

2010. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha jóeszű vagy,akkor próbáld meg azt,hogy leülsz,elolvasod az adott anyagot párszor és felmondod magadnak, ezt addig csináld amig nem lesz tökéletes. Nálam ez vált be és 10-15 perc alatt megtanulom :DD

16/L

2010. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja meg van egy másik módszer is, hogy vázlatot írsz az anyagból, aztán azt megtanulod és ha fel tudod mondani akkor utánna meg kiegészíted a könyv anyagaival és azt is megtanulod, ha azt is el tod mondani akkor már fejben van a dolog..
2010. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de akinek jó esze van, az nem bukik meg... =/
2010. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy aki jól tud puskázni :)
2010. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

15:29

Az egy dolog,hogy jó esze van,de ha nem tanul és lusta, magyarul sz*rik az egészre,akkor nem csoda,hogy megbukik. Unokatesóm kitünő tanuló volt,okos gyerek volt,amíg nem került be egy rossz társaságba,azóta kirúgták a gimiből,hülyeségeket csinál,lassan 18 éves és bukásra áll elég sok tárgyból. És az a vicc,hogy van esze,csak nem jó dolgokra használja :(

2010. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én franciát tanulok negyon szar de nyáron NE tanulj hanem nyaralj napozz menj kiránddulj
2010. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!