Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért számíthatok szankcióra?

Ezért számíthatok szankcióra?

Figyelt kérdés
Ma az iskola területén kívül dohányzás közben összefutottam az igazgatóval, fel kellett mennem az irodájába. Holnap elvileg le kell adnom neki az ellenőrzőmet. 18 elmúltam és ez tanítás után kb du. 3-kor történt. Szerintem ezért nem járhat semmiféle büntetés vagy ilyesmi, vagy ha igen akkor szeretném tudni hogy mi volt szabálysértés.
2015. okt. 1. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a veszélyeire akarja felhívni a figyelmed, esetleg a szüleidét.

Más "szankcióra' tényleg nem számíthatsz, ha iskola területén kívül és nem tanítási időben dohányoztál.

2015. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy az iskolát vagy akár téged pénzbüntetés érhet ilyen esetekben(hiszen közterületről van szó iskola közelében tehát a dohányzás tilos). Valószínűleg most megúszod belső eljárással(enyje-benyje,szülőknek szólnak beírás stb) de ha közterület ellenőr meglátja lehet belőle probléma. Legközelebb a ne a suli közvetlen körzetében dohányozz.
2015. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iskolának ehhez semmi köze. Kissé túlpörög az illető! Szerintem ne is vidd be az ellenőrződet. Legközelebb majd akkor is elkéri, ha otthon mosogatás közben foltot hagytál az edényen?
2015. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!