Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha jelentek valakit facebookon...

Ha jelentek valakit facebookon, látni fogja, hogy én voltam? És ha alaptalannak találja az üzemeltető, akkor én számíthatok szankcióra?

Figyelt kérdés

Van egy illető, aki kamuprofilról bejelölget és zaklat. Jelentettem, de az üzemeltető honnan fogja tudni, hogy ő mit írt nekem privben? Illetve volt egy nyílvános kiírása is de én hülye azt kitöröltem :/

Másik, ha tételezzük fel, alaptalannak találják a jelentést, akkor én számíthatok vmi büntire?


2012. ápr. 24. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kap értesítést senki a bejelentésről. Ha szankcionálják, akkor csak arról értesítik hogy milyen szabályt szegett meg.

Ha alaptalan a jelentés, akkor figyelmen kívül hagyják, veled nem fog semmi történni.


A többit már egy üzemeltető tudná megmondani, gondolom azt látják hogy mikor és ki felé vannak üzenetei, és valamilyen módon ki tudják vizsgálni a jelentés okát, ami alapján letilthatják.

Igazából ezt te is megteheted a letiltás funkcióval, előbb-utóbb úgyis megunja a személy (vagy letiltják) ha mindig új profilt csinál.

2012. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, ha én letiltom, de az ismerőseimnek úgyis tud írni rólam, illetve üzenni általuk. Azért lenne jó ha kitiltanák...

Köszönöm a választ :))

2012. ápr. 24. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!