Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki masszőrnek...

Van itt valaki, aki masszőrnek tanult?

Figyelt kérdés

Ma volt az első napom a gyógymasszőr suliban, és azt mondták hogy egymást fogjuk masszírozni, illetve szó volt krémekről is, szóval feltehetően félmeztelenül.

Ez most komoly??? Nem kötelezhetnek rá, hogy mások előtt levetkőzzek, ha tudtam volna, nem jelentkezek ide!!

Nem akarok az osztálytársaim előtt leöltözni, akkor sem ha csak lányok lesznek egy csoportban (mert hogy lány vagyok)! Bár már megvannak a csoportok, és koedukáltak!! Ez mi?? Mondja valaki, hogy ez csak valami vicc!!



2015. szept. 1. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! Nem nagyon időben kezdtél tájékozódni. Hogy akarsz megtanulni? Egyébként többnyire nincs ilyesmire szükség, melltartóban hasra fekszel, és a párod kikapcsolja. De természetesen a mellkasi masszázst is meg kell tanulni, azt meg csak utánozni lehet melltartóban. Hozzá fogsz szokni, no para!
2015. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi is egymást masszíroztuk...

Mellkas masszázsnál a melltartót is le kell venni, mert csak így lehet a mellkast masszírozni...

2015. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ilyen jellegű kérdésről hol tájozódtam volna? Itt? Fel sem merült bennem az ilyesmi, azt hittem mint a fodrászoknál, jönnek az önkéntesek, és őket masszírozzuk majd.

Hozzászokni nem fogok, mert 21 éves létemre 0 mellem van, soha senki előtt nem fogom levenni a melltartómat!! Illetve a hátam tiszta pattanásos, amivel nem lehet mit kezdeni, kb. csak a lézer segítene rajta, arra meg ugye kinek van pénze. És így 1. kinek lenne gusztusa engem masszírozni, 2. nem akarom, hogy az osztályban el kezdjék terjeszteni, hogy én milyen gusztustalan vagyok 😱😩

2015. szept. 2. 07:26
 4/13 A kérdező kommentje:

De amúgy mellkas masszázsnál azért van rajtunk valami lepel, nem? Nem fekszünk ott tök pucéran deréktől felfelé, ugye? Rá lehet húzni a mellre is, elvégre ez nem mellmasszázs, hanem mellkas masszázs...nem elég, ha csak a melltartó pántot vesszük le?

Amúgy nálatok is együtt masszíroztak fiúk a lányokkal??

2015. szept. 2. 07:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, együtt, és majd meg fogod tanulni, hogy miért nem érdemes ezt melltartóban csinálni. Hogy férsz hozzá a szegycsonthoz, a fűrészizmokhoz stb.? Hidd el, senki nem fog gusztustalannak tartani, ez csak a te önértékelési problémád, másnak eszébe sem jut, hogy így gondoljon rád. A masszőrnek azt is meg kell tanulnia, hogy hogyan viszonyuljon a vendégéhez, hogyan emelkedjen felül azon, hogy néz ki, és koncentráljon a munkájára. Ezt is egymáson tanuljátok meg. A vendég nem gusztusos vagy gusztustalan, nem kis mellű vagy nagy mellű, hanem egy ember, akinek vannak izmai, bőre, kötőszövete, problémái, és ezeket kezelni kell. Ahogy az orvost sem érdekli, ugyanúgy a masszőrt sem. Egyszerűen ereszd el ezeket a gondolatokat, és jobban fogod érezni magad az életben. Talán pont erre a masszőrtanfolyamra van szükséged, csak figyelj, és legyél befogadó.
2015. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Különben meg masszázs közben mindenki a saját párjával van elfoglalva, nem fognak húszan körbeállni.
2015. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként tudtad, hogy a fodrászok lasszóval fogják a vendégeket a tanuláshoz, és gyakran még fizetnek is nekik egy csomó pénzt a modellkedésért? És ha vizsgázni akarsz, akkor megmondják, hányféle "fejet" vigyél a vizsgára, és azokat neked kell összeszedned, ahogy tudod. Hidd el, sokkal kényelmesebb a masszőrtanonc élete, és még egy csomó finom masszázst is kap. :-)
2015. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De az a baj, hogy van az a srác...

És tudom, hogy én is tetszem neki, de ha meglát...annyi a szociális életemnek :/


Amúgy ezt nem tudtam a fodrászokról, bár én fizetnék, csak leöltöznöm ne kelljen :D

2015. szept. 2. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor nem lesz semmi probléma. Hidd el, úgyis tudja már, hogy mekkora a melled, a fiúk ezt ruhán át is látják. És ő is ott lesz?
2015. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De nem, mert ruhán keresztül olyan, mintha azért olyan mintha lenne valami, közben meg nincs semmi :SS

Meg a hátam is pattanásos, nem akarom hogy meglássa, mert igen, ő is ott lesz :S

2015. szept. 2. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!