Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem azzal...

Van itt olyan, aki nem azzal tanult tovább ami a választottja volt?

Figyelt kérdés

Például, informatikából érettségizett választottként (nem fizikából) és fizika, illetve olyan szakra ment, ahol nem fektetnek nagy hangsúlyt az infóra.

Én informatika emeltet tervezek tenni, de nem programozó szeretnék lenni, csak érdekel ez a rész is, + a fizika oktatás elég trágya a sulinkban (fakultáció nem is indul jövőre valszeg), kémia/biosz meg számomra nem fekszik.

Szerintetek így esélytelen egy egyetem? (Kitartó típus vagyok; itthon fejlesztem magamat matematikából és fizikából.) Valószínűleg mérnöki szakra akarok menni, esetleg matematikus/fizikus.


2015. jún. 15. 16:17
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem sok ilyen van. Én például műv.töriből érettségiztem választottként, most pedig anglisztika alapszakra járok és ha ezt befejeztem, angol-francia tolmács mesterszakra megyek. Csak akkor fontos a választott tárgy, ha az kell a szakhoz, amire jelentkezni akarsz, egyébként nincs jelentősége, max plusz pontot szerzel a jó eredménnyel vagy plusz emelt szintűvel!
2015. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!