Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kempo, thai-box vagy kyokushin...

Kempo, thai-box vagy kyokushin karate?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 17:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Thai-box nekem XD. De mind1ik különböző, szov néz utána melyik tetszik jobban. Nem lehet összehasonlítani őket.
2010. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
én kyokushin karatéztam, nagyon jó sport, ajánlom. a kempot nem ismerem, de a thai boxnál nekem szimpatikusabb.
2010. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
86%
Én kyokushin karatézok. Nagyon klassz én azt ajánlom.
2010. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én kempozok és nagyon jó. Van benne kesztyűs harc, puszta kezes küzdelem és földharc is! Szerintem utcára a legjobb!
2010. márc. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
73%
Egyetértek az előttem szólóval, a kempo a legsokrétűbb és utcára a legjobb.
2010. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Thai-box. Az a helyzet, h a múltkor láttam kemposokat, bár én csak 5 éve járok egy küzdősportra, arra a véleméynre jutottam, h egy 1 danos mestert -még ha nem is egy könnyen -, de levernék.
2010. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Inkább a karate... énis karatézok..shotokan karate sztem ez jobb :D 15/L
2010. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
82%

Hello! :-)


A kempót válaszd! A kempó egy összetett sportág. Van benne Földharc, Judo, Light contack=fél erővel lehet ütni rúgni, teljes védő felszerelésben, Full contanc=Ugyan ez, csak teljes erővel, idősebb korosztálynak ketrecharc. Emellett vannak benne szorítások, feszítések, önvédelmi technikák, formagyakorlatok=Képzeletbeli ellenféllel való taktikus harc, és még sorolhatnám. Szóval a kempóban minden benne van ami a thai-boxban, és a kyokushin karatéban, ezért érdemes ezt a sportágat választanod. Igen, sok idő és gyakorlás szükséges ahhoz hogy profi légy, és a kempóból profitálhass, de "a türelem, rózsát terem." Én is kempózom. Többszörös országos, megyei, nemzetközi és európai bajnok vagyok, vagyis már csak a világbajnokság hiányzik. De figyelmeztetlek! A kempó nem csak a verekedésről szól. Meg kell tanulnod ütések, rúgások, védések, szorítások, veszítések, veszényszavak japán neveit is, emellett megtanít helyesen élni, és megerősít testileg, lelkileg ha kitartóan és becsületesen nyomod. Tapasztalatból írom, a kempó a világ egyik legjobb harcművészete. :-)


Üdv:-Light-! =)

2010. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászólónak:Köszönöm a részletes leírást és gratulálok az eredményeidhez
2010. aug. 15. 06:41
 10/11 anonim válasza:
100%

Karate. Kyu-s karate legjobb az utcára és szellemileg is legjobban fejleszt a Shotokan mellett.

A Kyu-tól testen megfoghatatlan leszel és bivaly állóképességet szerzel.

2010. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!