Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a felvételi,...

Hogy sikerült a felvételi, tudtátok a matek 10-es feladatot? 13/l

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 14:39
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem a matekot sokan elszúrták szóval nyugi :)
2015. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem baj, mert nem csak ezt fogják figyelni amikor nézik, hogy kit vegyenek fel. Ha szinte mindent megcsináltál tök jól, de az az egy nem ment, akkor még nem úszott el minden. :) Mindenkinek sok sikert!!!!! :) Am. van itt valaki aki Kecskeméti?
2015. jan. 18. 13:38
 13/17 anonim ***** válasza:
Borzalmas lett :( Amikre emlekszem az er kb 50 pontot, de meg ehhez jon a fogalmazas, ami viszont nagyon jol sikerult illetve meg becsuszhat par pont, max 70 lesz. Szerintem a magyar nehezebb volt, olyan is volt benne, amit mi nem tanultunk (az alarendelo es mellerendelo szerkezetet), illetve a szovegertesbe is felreertelmeztem par kerdest. A matek viszonylag egyszeru volt, de keves volt az ido, azert a nyolcas eleg idoigenyes volt.
2015. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Utolsó, furi, hogy nem tanultátok az alá- és mellérendelő szószerkezetet, 8.-ba azt kell tudni :/ Mondjuk az a feladat nekem sem ment nagyon, de par pontot bizti kapok...
2015. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 jjuudiitt válasza:
a 10-est én se tudtam a magyarom 43 a matekom 41 pontos lett :)
2015. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam a tizest. Felírtam egy rossz egyenletet és megoldottam. 6 pontot kaptam rá :)
2015. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dangerharcos válasza:
Én sajnos elrontottam mindkettőt:( Magyar:30 Matek :28
2015. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!