Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik matek feladatot nem...

Melyik matek feladatot nem tudtátok a felvételi?

Figyelt kérdés
Mindenkitől az olvasom, hogy hú, de rohadt nehéz volt. Nekem nagyon ment. Mégis melyik feladatot nem tudtátok?

2014. jan. 18. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én elrontottam a kilencest, a tízesbe bele sem kezdtem...és még a szögszámolgatós feladatot is teljesen elrontottam, valahogy mindig elcsúszok 10°-kal...kb. 30 pontosra írtam így...
2014. jan. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Matek 10- esből a Fahrenheites részt. Vagyis a másodikat. Magyarban kisebb hibák, de az sok. Magyar kb. 42 pontom lett.
2014. jan. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 10-de csak az elso be irtam valamit de arra mar nem emlekszem hogy mit igy nem tudom hogy jo-e. A 8-ba rosszul szamoltam. A 7-be vegig csinaltam az egyenletet meg minden de en hulye a kilokkal nem torodtem -.-".. A haromszogosbe azt hittem hogy az egyik felezese derekszog igy ugy szamoltam kozbe nem ugy kellett volna... A tortekkel pedig sosem voltam baratsagba igy az egyesbe kiszamoltam vvegig a sort csak epp nem tudtam atvaltani az 1,6-ot 16/10-de hanem 1/6-da -.-"" nagyon elrontottam :( :'( lesz kb 20 pontom :(
2014. jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocsi a sok helyesirasi hibakert de telefonrol mindig elrontok valamit..;)
2014. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az utolsó 3
2014. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kameko-san ***** válasza:
Szerintem én is az utolsó hármat rontottam el.
2014. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én a 8-asat nem tudtam. Azért remélem meglett egy 35 pont.. :(
2014. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én minden feladatnak rájöttem a megoldására és a teljesen egyszerű számításokat rontottam el a szöveges feladatokban! pl. felírtam az egyenletet jól és rosszul oldottam meg meg a medencésnél is rossz eredménnyel számoltam! és a sorozatban már az első elemet elrontottam és azzal számoltam tovább... szoval ilyen hülyeségeket rontottam el pedig am tudtam volna... nagyon idegesitő érzés hogy a mellészámolások miatt vesztek el nagyon sok pontot pedig majdnem hibátlan lett volna!
2014. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
a szögszámolósat meg az utolsóban a Fahrenheites részt.
2014. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Igazából nekem a 7es az ami feladta a leckét..csak tippeltem..sosem oldottam meg még olyan típusfeladatot, fúú összefirkáltam az egész koordináta-rendszert.Hát abban 0 pontom is lett:D Ezenkívül még a 10esnek a Fahrenheites része ami nem ment az idő miatt. De a többi szerintem se volt nehéz:)

Remélem meglesz 40 pont körül

2014. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!