Holnap felvételi és nemtudom ezt a feladatot,?


Holnap felvételizem de most nézegetem a felvételi feladatokat és egy kérdés megfogott...


[link] , a 4-es feladatban az utolsó kérdést nemtudom


2010. jan. 22. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Na úgy kell megcsinálni h megnézed hány öltönyt varrnak egy héten összesen (5+11+9+13+7=45)

És akkor elosztod a napok számával.Tehát 45/5= 9.

2010. jan. 22. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:

huha a d ?

ha igen akkor összeszámolod hogy hány öltönyt varrtak meg,szal a pontozott oszlopokat,a kapott eredményt(55) elosztod annyival ahány napon gyárottták az öltönyöket,tehát 5 el..átlagosan 1 nap 11-et varrtak :)

csak átlagszámítás az egész,kb úgy ahogy a jegyeidet is számolod,hogy hanyas leszel :D:D

2010. jan. 22. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
hoppá.előző vagyok.egy 10essel elszámoltam..akor 45/5=9 :)
2010. jan. 22. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Az öltönyös, kosztümös kérdés utolsóját?

Ott csak egy átlagot kell számolnod!

2010. jan. 22. 18:01
 5/5 A kérdező kommentje:
:D köszönöm mindenkinek , tudtam hogy átlagot kellet számolni de valamiért sosem jött ki, aztán most rájöttem hogy a kosztümöt számoltam mindig :-P
2010. jan. 22. 18:08