Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Felvételi sms kapott de nem...

Felvételi sms kapott de nem hiszi el?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem hisz nekem ,fél pedig nincs oka...kapott sms-t hogy elérte a ponthatárt a BGF egyik karára, ugye nem hivatalos info. De jóval vagy 90 ponttal több pontja van mint ami a felvételi pont:D Szóval magyarán bejutott...de mégis azt mondja hogy ő megvárja a hivatalos értesítőt. Minek parázik most ennyire, másnak kevesebb pontja van és így is bejutott ő meg túllépte jóval és egyszerűen nem hiszi el h felvették :s


Oké én mondtam neki h várjuk meg akkor a hivatalosat de felvin is bekeretezték neki h megvan, sms-ben is elérte a határt, facebookon is megnéztük ott is ott volt a pont, hogyan győzzem már meg h ne izguljon és inkább élvezze a nyarat velem, bulizzunk, pihenjünk mert megvan az Istenit neki?:D:D Nem akarom h agyon parázza magát attól ami nincs is, inkább velem legyen:) mit mondjak már neki?segítetek? köszi


2011. júl. 25. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

a barátnőd nem való egyetemre.


21F

2011. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem tulajdonképpen nem is a para ami zavar téged, hanem az, hogy nem tud lazulni veled a barátnőd - állítólag a felvételijén való izgalom miatt...nekem ez inkább tűnik részéről kifogásnak, mint valós oknak. Örülnék ha tévednék! De valahogy nekem mégsem életszerű ez a nyomott hangulat az egyébként száz helyről megerősített eredmény miatt. Szerintem más van a háttérben, beszélgess vele többet lehet, hogy nem a felvételének bizonytalansága lesz itt a legnagyobb baj
2011. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát ez hülye, ne menjen egyetemre.. már bocsi, de minek felvételizett, ha nem tudja, hogyan zajlik?
2011. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Na ezt én sose fogom megérteni. Ott a ponthatár, ha neki több pontja van, akkor felvették. Mégis miért nem lehet ezt elhinni?

Már látom előre, hogy a barátnőd az egyetemen is mindenkit meg fog őríteni a parázásával, pl. vizsgaidőszakban, tipikusan az a fajta csaj lesz, aki azon kattog majd, hogy ha 3 nap alatt 70 órát tanult csak, az vajon elég-e a ketteshez.

2011. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyen nem való felsőoktatásba. Menjen szakmunkásképzőbe.
2011. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szakmunkásba? Te jó ég, még csak az kéne, majd pont egy ilyen halál bizonytalan varrónővel dolgoztatnék, vagy egy ilyen pincérnőtől várnám, hogy hozza ki a kávémat, de hússzor visszakérdezne, hogy most akkor presszó vagy hosszú.
2011. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell egyből leoltani? Nem is ismeritek.. Attól, hogy parázik kicsit, még lehet hogy okos és akármelyikőtöket lepipálná egyetem a tanulmányi eredményeivel.. Ha őt a levél nyugtatja csak me
2011. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*egyetemen
2011. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ba*ki lemaradt a véége :D Szóval ha őt a levél nyugtatja csak meg az az ő dolga :)
2011. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
am BGF az fősuli ,am lazul ő velem nincs gond, csak engem idegestíett h nem hitte el:P pedig megvan neki, de ő türelmesen vár még. Azt mondja biztosra akar menni. Attól még együtt vagyunk de azért néha ha megemlíti én elmondom neki h nyugi felvettek de mindenképpen biztosra akar menni, elővigyázatos ezt am szeretem benne de ost túlságosan az :D
2011. júl. 25. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!