Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, Ti hogyan...

Egyetemisták, Ti hogyan készültök fel 2-3 nap alatt egy vizsgára?

Figyelt kérdés
Kedden és pénteken lesz egy-egy vizsgám, mindkettő szóbeli, eddig még kb semmit sem tudok. Tapasztalatlan gólya vagyok, úgyhogy picit aggaszt a helyzet, de felsőbb éveseknek gondolom ez nem nagy dolog. Van valami speciális módszeretek, vagy csak éjjel-nappal bújjátok az anyagot és próbáltok minél több mindent a fejetekben tartani?
2014. dec. 14. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik a dolog, hogy úgy osztom be a vizsgaidőszakot, hogy mindenre legyen elég időm. Egy olyan vizsgára, amire mondjuk 1 hét alatt lehet normálisan felkészülni, arra nem hagyok 2-3 napot...

Ha meg egy vizsgára elég 2-3 nap, akkor pont ugyanúgy készülök rá, mint arra, amire több idő kell...

2014. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos van olyan vizsgám, ami csak egyetlen időpontban van meghirdetve, én pedig sajnos megcsúsztam a dolgaimmal (leginkább a lustaságom miatt).
2014. dec. 14. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben próbálj meg a lényegre koncentrálni. Ne vessz el a részletekben, hanem a fontos dolgokat emeld ki és tanuld meg.
2014. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!