Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták/főiskolások hogy...

Egyetemisták/főiskolások hogy készültök fel most a vizsgáitokra? Hogy szerettek tanulni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindig felosztom a tanulni valómat. Ezt úgy értem, hogy sosem tanulom ugyanazt órákon vagy akár napokon keresztül. Inkább mondjuk 2 teljesen különböző, egymáshoz még véletlenül sem kapcsolódót váltok, mondjuk úgy 2-3 óránként. Persze a pihenést is fontosnak tartom. Így két tárgy között mindig legalább egy 30 perces szünet van. De mondjuk én eleve úgy tanulok, hogy amennyit csak lehet évközbe is, nem bírnám, ha most hirtelen rám szakadna minden. Akkor is ugyanígy csinálom, sosincs olyan, hogy oké akkor most egész szombaton sejtbiosz. Hát ki is készülnék az biztos :D
2011. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2011. dec. 30. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!