Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ingyenes és megkapo...

Ez tényleg ingyenes és megkapom a végén az eredményt, vagy tartogat meglepetést, mint sok magát ingyens IQ-tesztnek hirdető on-line teszt?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 22. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem ha ad is eredményt, annak nem sok köze lesz a kitöltő IQ-jához. Egy IQ tesztet készíteni nagyon drága dolog, az ilyen helyekre hamis teszteket szoktak kirakni.
2014. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kérem szépen, csak a kérdésre érdekelne a válasz, előre is köszönöm
2014. okt. 22. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább elmennék pszichológushoz
2014. okt. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BringaManó ***** válasza:

Szerintem gyorsabb lett volna a "Használati féltételek" linkre kattintani:

[link]

"...

A weblap tesztjeinek kiértékelése PREMIUM SMS technológia segítségével történik. Az üzemeltető a PREMIUM SMS díjakat az agmo cz, s.r.o., székhely: Prága 10, Strašnice, Na výsluní 201/13, irányítószám: 100 00, Cseh Köztársaság, cégszám: 279 24 505 közvetítésével gyűjti be. A felhasználó a teszt befejezése után egy kiértékelő SMS küldésére lesz felszólítva. Az SMS üzenet alapján a felhasználó egy jóváhagyó kódot kap vissza, amelyet megadva elérheti az IQ-tesztjének a kiértékelését és eredményét. 1 db PREMIUM SMS üzenet ára 1800 HUF ÁFA-val együtt. A felhasználó tudomásul veszi, hogy a teszt kiértékeléséhez a mobiltelefon szolgáltatójánál aktiválnia kell a PREMIUM SMS szolgáltatást.

..."


Sok sikert! :-)

2014. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kérdezőnek már ehhez sem volt IQ-ja, hogy megtalálja, akkor felesleges kitölteni, mert amúgy is elkeserítő lenne az eredmény.
2014. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!