Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok milyen a ncore-s...

Mit gondoltok milyen a ncore-s kressz teszt?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek vizsgázni és nagyon át szeretnék menni azt csinálgatom álltalában átmegyek szeritetetek akkor menni fog? irjátok már meg ti hol gyakoroltatok? és ha itt ahol én bevált-e köszönöm
2014. szept. 23. 17:33
 1/2 anonim válasza:

jó.

Van olyan menü benne, ahol nem vizsga szintű a teszt, hanem te választod ki, kérdés csoportot.

Én azokat átnéztem az összest. Persze csak azokat amilyen kategóriára mentem. Legutóbb nagy motorra.

Minden kérdésnél, ha hibáztam akkor azt a kérdést és a helyes választ kimásoltam, egy world dokumentumba.

Így végigmentem minden kérdésen.

És utána csak ezeket tanultam. A többit ugye elvileg tudod amit alapból helyesen válaszoltál meg. Amiben nem voltam biztos azt is kimásoltam.

Utána, ha csinálod a teszteket gyakorlod, akkor is segítséget nyújthat a kérdés gyűjtemény.

Jah és gyakorolj minél többet.

2014. szept. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha pénteken, fogsz menni akkor még simán tudsz annyit gyakorolni, h át menj. Minden szabad idődet fordítsd gyakorlásra és akkor sikerülni fog.

Vizsgán, meg ne siess! Inkább olvasd át többször a kérdést.

De ha eleget gyakorolsz akkor már pár szóból fogod tudni, h melyik kérdésre melyik a helyes válasz.

Próbáld valamihez kötni a dolgokat. Képzeld el a forgalmi helyzetet, később ha forgalomba vizsgázol úgyis alkalmazni kellesz a kreszt.

Ha meg nem gyakorolsz eleget akkor max szerencsével átmehetsz. Ha meg nem sikerül akkor keveset tudsz, és nem fogsz átmenni. De ez nem is baj. Gondolj arra, hogy ha egy egyenrangú kereszteződésben ha egyenesen haladsz és neked jobbra szintén egyenesen halad egy kerékpáros. Te nem adod meg az elsőbbséget neki és elütöd, legrosszabb esetben meghal a kerékpáros.

Ilyenkor Te leszel a hibás, és valószínű börtön lesz a vége. NEM játék a közlekedés.

Volt szomszédom, fiatalon 25 évesen volt bulizni haverokkal. Volt egy soför akié volt a kocsi is. Annyira részeg volt ez a sofőr és autó tulajdonos, hogy a többiek akik szintén ittak de józanabb állapotban voltak, azt mondták, hogy ők nem ülnek be így. Volt szomszédom elvállalta, hogy haza visz mindenkit. Balesetük volt, az egyik haverjuk meghalt. Mivel volt szomszédom vezetett és ittas volt ezért pár évet le kellett húznia a börtönbe.

2014. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!