Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vezető jegyvizsgálóként a...

Vezető jegyvizsgálóként a sikeres írásbeli tesztem után milyen kérdésekre számítsak az interjún?

Figyelt kérdés
sikerült az első tesztem, most készülök az kifejtős esszéírós tesztre és utána lesz egy interjú, ami nagyon sokat számít. milyen témájú kérdésekre számítsak? vasútföldrajz? vasúttörténet? Help pls!

2014. júl. 10. 19:07
 1/4 anonim válasza:
Hova jelentkeztél?
2014. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ííí, fáradt voltam amikor írtam a kérdést, most olvasom h nem teljesen egyértelmű, szóval nem vagyok még vezető jegyvizsgáló, csak szeretnék lenni, ehhez írtam egy tesztet, ami sikeres volt, de még van egy forduló ahol megadott esszét kell írni, és lesz egy interjú, ahol magán és szakmai kérdések is lesznek. Milyen Szakmai kérdések várhatóak?
2014. júl. 11. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Interjún nem kérdeznek a vasúttörténetről, meg a földrajzról sem. Olyan kérdések lesznek nagyjából, mint egy átlagos interjún...
2014. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
például?
2014. júl. 12. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!