Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik emelt...

Szerintetek melyik emelt szintu érettségire menjek?

Figyelt kérdés

Magyar irodalom és nyelvtan

Torténelem

Angol

Biologia

Matematika

Német nyelv

A helyzet az h az elso ketto kozul nem tudok választani,mivel angolbol nem vagyok valami fényes,matekbol sem,bio meg keverve van a kémiával,németet meg nemis tanultam,szoval az elso ketto kozul kéne választani,de nem tudom (torténelem vagy magyar irodalom és nyelvtan). Mi a véleményetek?


2014. júl. 7. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akkor ebből a szempontból nyilván nem kérdés, mit NE válassz. Mind rajtad múlik melyiket tudod jobban megtanulni. Ha ugye ezek közül kell választani, az egyetemnek tökmindegy miből emelteztél, csak felelj meg a követelménynek.

Emeltezhetsz neki magyarból is, ami neked nehéz lenne (mint mondtad), de emeltezhetsz bioszból is, ha az éppen az erős pontod.

Én egészségügyi alapismeretekből emelt szintűt csináltam, mi tanultunk pszichológiát, mégse fogadják el...

[link]


érdekes... bezzeg egy matekot meg igen? Na mindegy, ezen én már nem rágódok.


Azt válaszd, amit könnyen meg tudsz tanulni, amit szeretsz, (és ami a követelmény)! Ennyi.

2014. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!