Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csak utolso evben keszulok...

Ha csak utolso evben keszulok fel egy emelt szintu erettsegire, sikerulni fog?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem,mert nem tudtam,hogy kotelezo lesz 2014 szeptemberetol minden egyetem minden szakara legalabb egy emelt szintu erettsegi,es most egy kicsit felek. Sikerulhet igy is? Igazabol nem tudom,milyen targybol..vagy angolbol,vagy magyarbol szeretnem. Koszonom a valaszaitokat!
2013. júl. 31. 16:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
attól függ mi a siker, ha az, hogy nem buksz meg akkor igen
2013. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem igy gondoltam,nyilvan a 80% folotti ertek a cel.
2013. júl. 31. 16:24
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha elég kitartó vagy, akkor simán írhatsz jó emelt szintűt. :) Persze azért jó lenne mihamarabb eldöntened, hogy milyen tárgyból szeretnéd tenni. És utána annak megfelelően készülni. Nézegess korábbi emelt szintű feladatsorokat, meg gondolkozz rajta, hogy melyik megy jobban, de mondjuk se az angollal, se a magyarral nem jársz rosszul.
2013. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Annyiban meg tudnal esetleg segiteni,hogy jovo ev szeptemberetol valoban kotelezo lesz minden szakon egy emelt szintu erettsegi?
2013. júl. 31. 17:02
 5/20 anonim ***** válasza:
Kettőből is simán! (saját tapasztalat)
2013. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!
2013. júl. 31. 17:18
 7/20 anonim ***** válasza:
én fél év alatt készültem fel egy emelt kémiára előtte középszinten tanultam,ahova jelentkeztem az elért eredményem simán elég lett, szóval persze,hogy sikerülhet! :)
2013. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Magyart ne... ha nem muszáj.
2013. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Magyart miert ne valasszak?
2013. júl. 31. 18:02
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolsz,hogy valamit veletlenul elirtam,az azert van mert telefonrol tudok csak internetezni,es igy nem a legkenyelmesebb. Utolag is elnezesedet kerem..:-)
2013. júl. 31. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!