Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csak utolso evben keszulok...

Ha csak utolso evben keszulok fel egy emelt szintu erettsegire, sikerulni fog?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem,mert nem tudtam,hogy kotelezo lesz 2014 szeptemberetol minden egyetem minden szakara legalabb egy emelt szintu erettsegi,es most egy kicsit felek. Sikerulhet igy is? Igazabol nem tudom,milyen targybol..vagy angolbol,vagy magyarbol szeretnem. Koszonom a valaszaitokat!
2013. júl. 31. 16:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem azért. Hanem mert nehéz és arra nem lehet egy év alatt felkészülni, ami a lexikális tudást illeti.
2013. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Olyanból menj, amiből jársz faktra!

Vagy amiből jó voltál mindig

2013. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Angolbol jarok faktra,de ott a kozepstintu erettsegire keszulunk. Mindig 5-os voltam angolbol es magyarbol is,de nem tudom hogy most mit tegyek,mert nem biztos,hogy a tanarok engednenek emelt szintu erettsegire.
2013. aug. 1. 10:17
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engednek emelt szintűre? Semmi közük nincs hozzá...
2013. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok.

Ha megengedhetitek magatoknak, járj esetleg szeptembertől magántanárhoz vagy előkészítő tanfolyamra, ott beosztják az idődet és a tananyagot, és segítenek, hogy ne vessz el a részletekben. Nekem pl. az ELTE-s nagyon sokat segített, mondjuk én biológia-kémiából voltam (a humán tantárgyakról ezért annyira nem merek nyilatkozni, de nem hiszem, hogy annyival nehezebbek lennének vagy több idő kéne rájuk), egy év bőven elég volt olyan eredményhez, mintha négy évig rendesen reálos gimnáziumban tanultam volna ezeket. Persze nem állítom, hogy otthon nem kellett rá sokat tanulni.

2013. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem a magyar emelt húzós, nagyon aprólékos felkészülést igényel és oda nem elég az, hogy szeretek olvasgatni meg versikéket írogatni... :-) Nekem ez a meglátásom.
2013. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sajnos nem engedhetjuk meg ezt magunknak,es amugy is eleg rossz a viszony koztem es anyukam kozott,ezert el kell koltoznom,igy pedig munkat is kell majd vallalnom suli mellett..tehat aggodom az erettsegi miatt,a jovom mulik ezen,viszont el kell koltoznom,mert anya azt mondta. Igy eleg huzos minden. Meg egyszer koszonom a valaszokat! :-)
2013. aug. 1. 11:57
 18/20 anonim ***** válasza:
Hú az kemény, sajnálom és kívánok Neked sok erőt és kitartást!
2013. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jaj, eszembe jutott még valami: anno az egyik sulimban, mivel kéttannyelvű volt, érdeklődés hiányában nem indult kémia fakultáció, de azt mondták, másik iskolába nyugodtan lehet menni faktra. Szóval szerintem kérdezősködj utána tanároknál, én sajnos nem tudom pontosan, hogy ez hogyan működik, de valamit biztosan fognak tudni tanácsolni.
2013. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszonom Mindenkinek minden tanacsot! :-)
2013. aug. 1. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!