Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7. -ben milyen füzet kell...

7. -ben milyen füzet kell kémiára, fizikára, biológiára, földrajzra?

Figyelt kérdés
De hogy ha valaki egy pontos listát ha tudna írni annak nagyon örülnék, arra gondolok hogy pl. magyarra A/4 vonalas.
2014. jún. 14. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Amilyen neked tetszik, feltéve, hogy a tanárnak nincs külön óhaja-sóhaja. Fizika-kémia ált. négyzethálós.
2014. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
itt még bár milyen füzeted lehet mármit nagyságra értem... kémiára és fizikára érdemes négyzetrácsosat mint az előttem lévő is írtam nekünk bioszra és föcire tök8 volt lehetett vonalasat,simát,négyzetrácsosat
2014. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg el fogja mondani a tanár első órán, ha valami speciális kívánsága van. Én amúgy fizikára és kémiára négyzetrácsosat használnék, bioszra, föcire pedig vonalasat, A/4-est, és spirálosat, esetleg valami vastagabb spirál nélkülit. Gondolom azért kell, mert még nyáron meg akarod venni, de ha esetleg kiderül, hogy valamire másmilyen kell, még tudsz venni később is, amiket meg megvettél, az meg nem romlik el, szóval kárba nem fog veszni.
2014. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!