Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy baj ha nem viszek füzetet...

Nagy baj ha nem viszek füzetet s szóbeli elvételire?

Figyelt kérdés
Az Eötvös József gimnáziumba megyek szóbelizni bioszból és nem tom hogy csináltam de eltünt a füzetem, egész nap kerestem, de nem találom sehol! Holnap megyek szóbelizni és szerintem addigra nem lesz meg! Nagyon nagy baj ha nem viszek füzetet? A honlapon azt irja hogy kell vinni!

2014. febr. 26. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Hú akkor vidd az előző füzeted (tavalyit)

Hogy legalább valami legyen nálad

2014. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A diákodat is vidd meg az ellenőrződ, nehogy az

a benyomásuk legyen, hogy szétszórt vagy

2014. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát olyan nagy baj nem lesz belőle. Minden mást viszont vigyél. Fontos az elsőbenyomás!!!

Én is voltam szóbelin, ahol az elöttem lévő csaj nem vitt be semmit( füzet, oklevél, ellenörző...). És a tanárok furán néztek rá. De nem biztos, hogy minden suliban ilyenek. Holnap reggel még néz körül, hát ha meglesz. Megkérdezhetem, hogy holnap melyik suliba mész szóbelizni? Mert én is megyek holnap. Sok sikert! :)

2014. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdező az Eötvös Gimibe megy szóbelire

(Ott van a kérdés elején)

2014. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy vidd a kémia füzeted

Ha kérdezik, hol a biosz füzeted, mondhatod, hogy be kellett adni a tanárnak (hogy e legyen ciki)

2014. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma! Hupszi... Most leégtem! :(
2014. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na jó! Duplán leégtem.

*Ja...

2014. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végü is nem volt nagy probléma szerintem, magyar és matek füzetet, ellenörzőt és oklevelet vittem és egész jól ment!
2014. febr. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!