Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szuleim at...

Mit tegyek, hogy a szuleim at irassanak masik iskolaba?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Eloszor is bocsi a helyesirasi hibakert de sajnos telefonrol irok. Szoval az lenne a problemam, hogy szeretnek masik iskolaba menni ugyanis a mostanit nem birom.. minden nap hajnal 4kor kell kelnem 5-6ora korul erek haza es nagyon kimerult vagyok.. Ez persze a tanulas rovasara ment mert amint haza erek be esek szo szerint az agyba elalszom es amikor felkelek azon kapom magam hogy mar este van zuhanyozom es alszom mert masnap hajnalban megint kelnem kell.. Masodik eves vagyok es sajnos mar tavaly ev vegen is megbuktam e miatt de a szuleim nem veszik komolyan.. Nagyon faradt vagyok kimerult es ingerult

Mit tegyek hogy at engedjenek mashova?:( egy kozelebbi suliba? 15/L


2013. dec. 18. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod velük megbeszélni sem a másik iskolát, sem egy kolit, akkor nincs mit tenni, el kell viselni ezt a helyzetet.
2013. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs kolija a sulinak..:(
2013. dec. 19. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!