Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti milyen kaját szoktatok...

Ti milyen kaját szoktatok vinni reggelire munkába vagy iskolába?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

majonézes salátákat, ha marad a vacsiról, simán megeszem reggelire (krumpli, zöldbab, cole slaw), egy szelet kenyérrel/zsemlével


müzliszeleteket/zabszeleteket gyakran viszek, vagy jóreggeltet, ha nincs időm összedobni semmit; ehhez általában valami megenni nem macerás gyümölcsöt is viszek (alma, körte)


szendvics - időtől függően van, hogy csak belerakok pár szelet zöldséget meg sajtot, és van, hogy egy tükörtojást


ha sok időm van, itthon sütök előző este kakaós/fahéjas csigát, vagy valami leveles tésztás dolognak a töltelékét, és akkor másnap csak felvagdosom a kész leveles tésztát, belerakom a tölteléket (monjduk túrósat), és 20-25 perc alatt, mire elkészülök, meg is sül. nem olyan nagy cucc.


vagy tejbegrízt/zabkását, azt is 10 perc kb. megfőzni

2013. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig otthon eszem mielőtt elmegyek melózni. Annyival korábban kelek, hogy beleférjen a kávé+reggeli. Többnyire szendvicset csinálok, de van, hogy csak valami kekszfélét, vagy süteményt majszolok el a kávém mellé és indulhat a nap.
2013. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is otthon eszünk. Fontos része az életünknek, hogy közösen indítjuk a napot. Ha valami miatt az egyikünk később indul, akkor is fel kell vele a másik reggelizni. Általában szendvicset szoktunk enni van amikor joghurtot ritkán zabpelyhet. Ami elmaradhatatlan az az egy pohár tea
2013. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi otthon eszünk. Munkában felénk nincs is olyan, hogy reggeli szünet, csak ebédszünet. Mikor suliba jártam, akkor is otthon reggeliztem, suliba csak uzsonnát vittem.
2013. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Joghurt, péksütemény, tej, hazai szendvics.

A péksütit mindig frissen veszem a cég előtt dekkoló mozgóárustól. Mindig meleg.

Kávét, teát a mhelyen főzhetünk a kiskonyhában. addig a reggelit is elintézzük, bár csak ebédidő engedélyezett...

2013. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ki mit visz az zsebfüggő, illetve ízlés függő.


A kisebbik unokám itthon eszik ami van éppen ő mindent felfalna csak rágni lehessen.


A nagyobbik unokám soha nem reggelizett- ráadásul válogatós.


Ő most dolgozik életében először, de naponta 4-5 zsemlyét kell elcsomagolnom, ami vékonya vajazott. arra 2db vékony szeletelt parizert vagy sajtot helyezek, a többire májkrémet szoktam tenni, de szereti a zsíros-kenyeret is sült-zsírból, ha van hozzá paprika vagy retek.

Persze biztos, hogy napközben még nassol is, mert édesszájú-- mivel hiába ér haza már csak vacsorázik.


Na persze naponta szidom, mert olyan helytelen az étkezési szokása- zöldség nuku, főzelék alig- szóval olyan gyors-étkezős ízlése van.

2013. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
zsíroskenyér
2013. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod 7 én egész életemben csak zsíros kenyeret vittem magammal-- s lám itt vagyok jól vagyok s tulajdonképpen egészséges vagyok- sőt nem vagyok őszhajú se kövér se sovány, sőt bárkivel megismerkedek senki nem gondolja hogy már a 71 évemet is betöltöttem-- komolyan, mindenki 50 körülinek saccol.


Igaz nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt, magokat fogyasztottam és húst mindenfélét de csak keveset naponta.

A tejet nem szeretem, annál inkább sajtfogyasztó voltam.

S az is igaz, hogy havi-rendszerességgel gondolattal átsimogatom minden porcikámat, sejtjeimhez szólva és a szerveimet gyógyítom de csak a saját gondolati masszással és simogatással.


Tudjátok nem a sok étel, vagy extra-étel a fontos, hanem a mértékletes és mindenből legyen egy kevés,- étkezési szokás.

2013. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Főtt tojás, szendvics, gyümölcs vagy gyümölcslé, sárgarépa, onigiri (japán rizsgombóc).
2018. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!