Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem birok elaludni csak...

Nem birok elaludni csak nagyon későn 1,2 órakor és reggel korán kelek mivel iskolába járok és nem nagyon pihenem ki magam! És nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Meleg fürdő levendula olajjal.

Utána langyos tej, vagy zsályatea.

Aztán gyorsan feküdj le, és ami a legfontosabb, ne gondolkodj semmin. Ha kattog az agyad, akkor nehéz elaludni.

2013. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lefekvés előtt halgass zenét. Ez segít, hogy elálmosodj. Persze ez függ a zene műfajától is.
2013. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6zqpDVyCB2Y

Egészen halkan. Nekem bejött.

2013. febr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lefekszel az ágyba, és nem bírsz elaludni, vagy le sem fekszel?
2013. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lefekszek de csak forgolódok és próbálkozok aludni de egyszerűen nem birok!! :'(
2013. febr. 25. 19:50
 6/10 A kérdező kommentje:
De szerintem orvoshoz fordulok
2013. febr. 25. 19:50
 7/10 anonim válasza:
ASMR videók, elsőre furának tűnhet de úgy belassul, elálmosodik tőle az ember h kb 10 perc után alig lehet nyitvatartani a szemet
2013. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is ilyen bagoly vagyok este nem tudok elaludni de reggel akkor tudok aludni. Lefekvés előtt ne egyél sokat pláne ne szénhidrátot mert az felpuffaszt és összezavarja a gondolataid. Igyál langyos tejet olvass egy kicsit. az hatásos ha egy jó nagy kád vízben megfürdesz akkor amikor még világos van. ilyenkor elálmosodhatsz és korán elaludhatsz.
2014. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Lefekvés előtt ne egyél sokat pláne ne szénhidrátot mert az felpuffaszt és összezavarja a gondolataid. Igyál langyos tejet, ... "


Nem rossz a tanács, de a tejben is van szénhidrát :)

2014. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igaz de jobb mint ha pl. kiflit enne
2014. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!