Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanárok! Ti hogy vagytok...

Magántanárok! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Ha házhoz mentek, és ott akkor a helyszínen közlik, hogy ma csak ennyi meg annyi ideig érnek rá (tehát ők rövidítik meg a tanulást hirtelen)

akkor elkéritek a teljes díjat?


2013. dec. 18. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Valaki akkor is elkéri hogyha félórával előtte mondta le..
2013. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. Van egy szóbeli szerződés, ezen ő egyoldalúan nem módosíthat. Ha nem kéri az egész időt, az ő dolga, neked akkor is ugyanannyi költség és idő odamenni, azt nem rövidítette le, és már másik tanítványt sem találhatsz.
2013. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor csak én vagyok ilyen balga.


Nem egyszer volt már, hogy vagy odamentem és senki nem volt otthon (következőnek, csak egy bocsánat volt a kárpótlás), vagy megérkeztem, és ott helyben közlik, hogy ja, nekünk sietni kell vásárolni, vagy ide vagy oda, és most csak 1 óra fér bele a kettő helyett vagy hasonlók.

És akkor ugye az következik, hogy: "Akkor így mennyivel is tartozunk?"


Aztán volt olyan, hogy kicsivel többet kértem el, mint amennyi az 1 órára járt volna (de NEM a megbeszélt 2 óra díját), és akkor még fel voltak háborodva, hogy hogy képzelem stb.


(mert ugye nekem az üzemanyag ingyen van, vagy nem tudom, hogy gondolják)


És ugye ezek nem egy tanulónál hanem egyiknél-másiknál, tegnap, fél éve, pár hónapja, tehát össze-vissza történt, így már kezdtem azt hinni, hogy én vagyok a "szemét" meg a lehúzós.

2013. dec. 19. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Tesztelnek, te meg hagyod magad. Ha te nem becsülöd a saját szolgáltatásod értékét, ők miért tennék?
2013. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!