Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Összességében milyen véleménny...

Összességében milyen véleménnyel vagytok az egyetemi koleszos életről?

Figyelt kérdés
Idén kezdek, és hallottam róla jót, rosszat is, de elvileg a koleszosok sokkal összetartóbbak, ha jók a szobatársak akkor nincs gond, sokan azt mondják, hogy a koleszos éveik a legszebbek. Nem vagyok egy nagy piás, de azért szívesen bulizok, ismerkedek, és "alkalmazkodok". Igaz, nem vagyok az a nagydumás típus.
2013. aug. 29. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából csak a szobatársaidon múlik, hogy hogy fogod érezni magad. Én szerencsére nagyon jól kifogtam őket, és tényleg a koleszos féléveim voltak a legjobbak egyetem alatt. De találkoztam ott azért olyanokkal is, akik rühellték a lakótársukat, pl. egyfolytában rinyált egy eldobott zokni miatt, de közben a kajája ott rohadt a hűtőben. Mindenesetre úgy tapasztaltam, hogy az ilyennel azért kicsi az esély, hogy összekerülsz.
2013. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez teljesen személyiségfüggő. aki ilyen visszahúzódó, antiszociális, annak az a pokol, viszont aki nyitott és könnyen barátkozik (ez nem feltétlenül full alkesz, de azért tudj inni), az jól ellesz.
2013. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!