Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is így vagytok a kollégiumi...

Ti is így vagytok a kollégiumi szobátokban?

Figyelt kérdés
Én egy felsőbbévessel lakom együtt, nem lehet rá panaszom, jófej, segítőkész, stb de valahogy másnak képzeltem el a kolit, hogy majd egész nap megy itt a csevegés átmászkálunk egymáshoz, jó haverság a szobatársakkal stb. Ehelyett itt kuksolok a szobába egész nap. Laktam másik szobába is csak onnan eljöttem, mert drága volt, de ott is ugyan ez volt, semmi beszélgetés csak gépezés és ennyi. Nálatok is ez van?
2013. szept. 21. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Javarészt mi is hárman a szobatársakkal mászkálunk, mert a többség nem túl közvetlen a koliban, időnk sincs nagyon barátkozni, mert ha otthon vagyunk, az idő 70%-ban tanulunk vagy alszunk. Én mondjuk abszolút nem bánom, bár szintén hozzád hasonlóan képzeltem el. :)
2013. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig örülj amig tudnál idöt szakitani az ilyen csevegésekre:D Én speciel örülök ha tudok tanulni és mellette ki tudom magam aludni (ami inkább csak hétvégén jön össze). Nem hiányzik, hogy a koli szobánk átjáró ház legyen.:D
2013. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi 8an vagyunk egy szobában,tehát gondolhatod hogy mekkora a csevegés egész nap.Először nem örültem neki,de most már szeretem hogy ennyien vagyunk.(:
2013. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!