Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Környezetmérnök vagy kertészmé...

Mvica9x kérdése:

Környezetmérnök vagy kertészmérnök végzettséggel esélyesebb manapság elhelyezkedni? Magyarország és külföld vonatkozásában is érdekelne.

Figyelt kérdés
5. félévet nyúzom környezetmérnök szakon, de egyáltalán nem vagyok vele kibékülve. Szerintem pocsék az oktatás, úgy tudom az elhelyezkedési lehetőségek sem a legjobbak. Hobbim a kertészkedés, nagyon szeretem, nem riadok vissza attól sem ha földet kell túrnom, ezért gondoltam, hogy váltok. Van már egy okj-s végzettségem amivel szeretnék elhelyezkedni és levelezőn végezném a szakot (erről is várok véleményt érdemes-e kertészmérnökit levelezőn tanulni). 20 éves lány vagyok.

2013. nov. 18. 12:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Jó, akkor elhúzok mielőtt még kontaktot adtam volna az ismerettségi körömbe tartozó feltörekvő urbangardening start-upokhoz és emberkékhez. De hiszen már úgyis dolgozol, és nagyon okos vagy, szóval felesleges is lenne. Elég pocsék jövőképet fest, hogy a nézeteltérésekre így reagálsz.
2013. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Megjegyeztem már egyszer hogy ne sértegess de azért rákontráztál, nem úgy vagyok felépítve hogy elmegyek mellette és változatlanul faragatlanságnak tartom, hogy ismeretlenül kritizálsz ráadásul jogtalanul. Még mindig jobb hozzáállás mintha a számat befogva elbújnék a sarokban..
2013. nov. 19. 16:49
 23/26 anonim ***** válasza:

Lusta lusta lusta

Most megütsz?

2013. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Írd meg a címed privátban, viszem a verőembereket! :D
2013. nov. 19. 16:58
 25/26 anonim ***** válasza:
Egyébként - csak nem hagy nyugodni - írtad, hogy németből felsőfok lesz. Berlinben jártam elég sok ilyen városi kertészetben, meg sokat dumáltam a fiatalokkal akik ezeket menedzselik, és azt mondták várják a vendégdiákokat egy kis munkával/betekintéssel, hogy terjesszék az igét. Moritzplatz pl. Magyarországon a Vodafone angyal többször is ilyen projekt ötlettel nyert. Itthon is van benne potenciál. Na mindegy, csá
2013. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Érdekes téma, köszi a tippet, utánanézek. De attól függetlenül ugyanúgy kiábrándít, hogy se egy tanár szájából, se egyéb rendezvényeken, se sehol nem hallani ilyen témákról... De több kommentből olvasva nem csak Győrben van ez így. Ráadásul nálunk minden nyári egyetem vagy hasonló (amiről egyáltalán tudok, mert nem verik nagy dobra, azok mennek akik benyalták magukat valakinél) eddig csak olyanoknak indult akik angolul tudnak, amit szintén nem értek miért. De mindegy tényleg, a világ és a társadalom sz*r alapvetően amiben élünk.
2013. nov. 19. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!