Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne helyesen fordítani...

Hogyan kéne helyesen fordítani h 'how are we supposed to find happiness?

Figyelt kérdés

továbbá ha azt olvastam h good works -miért van a work végén s?

how meaningful they judge their lives to be-itt miért kell a to be

how satisfied a person is with their lives-itt megint miért van a végén többesszám

instead promote things-miért nem instead of...

???

köszi a válaszokat:)


2009. nov. 18. 12:25
 1/6 A kérdező kommentje:
és az mit jelent h 't over-report'?
2009. nov. 18. 12:25
 2/6 A kérdező kommentje:
*to over-report
2009. nov. 18. 12:26
 3/6 A kérdező kommentje:
és az mit jelent h downshifting?
2009. nov. 18. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

how are we supposed to find happiness - hogyan lehetnénk boldogok?, hogyan találhatnánk meg a boldogságot?


Downshifting(kikapcsolódás): egy új "trendi" életmód, egyensúly a munka-szabidőben, pénz fontosságának elhanyagolása, lassú és megfontolt élet, inkább költsd el a pénzed haszontalan dolgokra ha attól boldog leszel


instead promote things: of nélkül is szokták használni az instead-et bár ritkábban pl: He didn't go to school ,but instead went to play football.


good works: jó tettek, cselekedetek


a többiben nem vagyok biztos úgyhogy nem írom le mert lehet hogy marhaság :D

2009. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jaaaj ezer köszi!!!:D:D

nagyon aranyos vagy hogy írtál!semmi ötletem sem volt..de még az angol osztálytársam sem hallotta a 'downshifting' szót.O.o

még1x köszi:D^^

2009. nov. 19. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit :P
2009. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!