Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 50 óra közmunka gimnazistáknak?

50 óra közmunka gimnazistáknak?

Figyelt kérdés
10-es vagyok.Szeretném elkezdeni,de iskolám által semmiféle segítséget nem tudtam kapni idáig,csak hallgatom,hogy ezt nekem kell önállóan intéznem(nekünk).Egy velem egyidős,egy évfolyamba járó(másik suliban) barátnőm már tavaly elkezdte.Hol találok a neten ilyen lehetőségeket?(Menhelyre az allergiám miatt nem tudok menni.)

#50-óra-közmunka
2013. szept. 4. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha nagyobb városban, akkor bemehetsz pl. gyermekotthonba, idősek otthonába, sőt akár plébániákra is érdeklődni, hogy milyen lehetőségek vannak (korrepetálás, időseknek bevásárlás, takarítás stb). Nálunk ez még nem volt kötelező, de én annak idején intézetben élő gyerekeknek tartottam korrepetálást, és nagyon élveztem.
2013. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13.kerületben,de Újpestre járok suliba.Szerintem ez nem akadályoz a munkavállalásban,úgy tudom,hogy minden kerületbe mehetek.De a plébánia jó ötlet,van a közelben egy templom :D Most a mellettünk lévő könyvtárnak írtam e-mailt.
2013. szept. 4. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a munkavégézést meg kell hogy előzze a szervezet és az iskola közötti szerződéskötés?
2013. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem..... :D
2013. szept. 4. 21:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor feleslegesen írtam 2 helyre is?De hát ha az iskolám nem mozdul?
2013. szept. 4. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet késő a válaszhoz, de valakinek még jól jöhet :))


Az iskola titkárságán vagy az osztályfőnöködtől tudsz kérni ilyen lapot, ahol kitöltöd Te, és a szervezet meg az iskolád a saját részét, munkakör stb. és azt az iskola elteszi, és úgy igazolja, hogy hivatalosan is ott dolgoztál :)

2014. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nehezen,de szerencsére sikerült már elkezdenem dolgozni :)
2014. márc. 22. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!