Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 50 óra közmunka! Egy nyáron...

50 óra közmunka! Egy nyáron max. Hány órát csinálhatok meg?

Figyelt kérdés
Úgy van a papíron, hogy 50 órát kell elosztani 3 évre, de az meg van szabva, hogy egy nyáron mennyit csinálok? Annyit tudok, hogy egy héten max. 12 órát lehet dolgozni.
2013. júl. 12. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Amennyit akarsz. És ne használjátok már a közmunka kifejezést, könyörgöm. Ez ÖNKÉNTES munka.
2013. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
amúgy vicc, hogy ezt így felfújjátok. :D egy normális ember 1 hét alatt dolgozik ennyit. nektek ÉVEK állnak rendelkezésre. egyébként kérdezz utána. nem gondolom, hogy bármi baj származna abból, hogy lenyomjátok egyben.
2013. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Mert közmunka ! Ez így ahogy kitalálták nem önkéntes munka.

Az iskolák által szervezettnek kell lennie. Nem találhatod ki magadtól mikor csinálod meg.

Nyáron nem lehet, csak tanítási időszak alatt.

Jelenleg a középiskolák is azon törik a fejüket, hogy miként kivitelezhető.

2013. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyaron semennyit. Tanitasi idoszak alatt kell teljesiteni.
2013. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, ha az önkéntes munka kötelező valaminek az elvégzéséhez, az közmunka. Lehet szépíteni a kifejezést, attól még lényegében ugyanennyi. És az sem indok, hogy más napok alatt dolgozik ennyit, mert egyrészt ő ezért pénzt kap, másrészt az érettségi értéke ezzel nem nőtt meg, nem fogsz vele könnyebben munkát találni, csak arra ment ki az egész hogy kicsit dolgoztassuk meg a diákokat.


Amúgy azt hiszem, diákként 6 órát dolgozhatsz egyhuzamban, és 8 óra a maximum, ameddig egy nap foglalkoztathatnak.

2013. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"csak arra ment ki az egész hogy kicsit dolgoztassuk meg a diákokat. "


És? Bele fognak rokkanni 3-4 ÉV alatt 50 óra melóba nevezzük közmunkának akár önkéntes munkának?


4 évre leosztva 4 hetente 1 órát dolgozva?

Lázadjál már miatta... Havi egy órával kevesebbet lumpolnak majd.


És nem nem egy öreg fa.sz vagyok, 24 évesen gondolom mindezt. 1-2 mai középiskolásnak igencsak nem fog megártani egy kis munka...

2013. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De lehet nyáron, jelenleg egy könyvtárban vagyok önkéntes és nem csak én vagyok itt az egyedüli diák :)
2013. júl. 12. 22:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én is nagyon bajban vagyok,mert semmit sem tudok,senki nem tájékoztat, a tanárok se tudják. Nekem meg ketyeg az időm és tökjó közmunka ötleteim vannak,csak nem tudom a hivatalos eljárását. Mert,hogy én nem fogok a nyugdíjasotthonban meghallgatni az aktuális pletykákat az tuti
2013. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kedves "nem öreg f sz", nem igazán az a baj, hogy júúj 50 óra de sok, van rá 3 évünk igen, az nagyobb probléma hogy bekorlátozzák heti 12 órákra (sokszor napi 3-ra) és én szívesen megcsinálnám napi nyolc órában egy-két hét alatt ahelyett, hogy a nyaramat erre fordítom (mert év közben ott ahová járok nem nagyon akad ideje az embernek ilyesmire). És igen ez közmunka meg KELL csinálni. Mondhatnám, hogy rabszolga munka de én semleges vagyok. Nem örülök neki, megcsinálom, kész.
2014. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Viktor.K válasza:
Azért egy kötelezett dolgot ne nevezzünk már önkéntes munkának. Nem arról van ott szó kérem hogy a diákok belehalnak ebbe a munkába hanem arról hogy valaki ingyen végezzen megint munkát. Lehetne simán dolgoztatni a sok munkanélkülit. Miért nem azokat hívják?? Magyarországon szerintetek miből van több? Diákból vagy munkanéküliből? Kib*szott megmunkált dolgok ezek csak sajna kevesen veszik észre. A kur*a anyjukat..
2017. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!