Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnáziumba járok és az...

Gimnáziumba járok és az érettségihez kell 50 óra közmunka és azt akarom kérdezni hogy melyik oldalon lehet munkát nézni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez most komolyan igaz? Tényleg így szívatnak mindenkit?

Amúgy az önkormányzatnál érdeklődj szerintem személyesen, de őszinte részvétem....

2013. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez 2016 január után lesz kötelező. Rárész akkor nézni a munkát.
2013. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En meg csak 9-es vagyok de az önkormányzat küldött már nekünk levelet amiben üzeni hogy jobb lenne ha már most nyáron neki látnánk ha végezni akarunk. Szóval nem biztos hogy 2016-ban fogják bevezetni
2013. jún. 30. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmehetsz egy óvodába is segíteni, vagy akár egy egyházi idősek otthonába beszélgetni az öregekkel. Lehet könytárban segíteni, vagy a kukáskocsi hátulján állni, vagy a romákkal a szemetet szedni :)


Tehát: bármiféle állami működtetésű intézménybe mehetsz :d

2013. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor már az óvoda :)
2013. jún. 30. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!