Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 50 óra közmunka, valaki?...

50 óra közmunka, valaki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egészségügyre járok, és ugye a drága jó oktatásügyi miniszter előre hozta, hogy ne kelljen 11-12-ben ezzel foglalkozni. Jelentkeztem egy óvodába, ahol júniusban letöltöm. De ott milyen feladatokat adhatnak? Ugye nem kell megetetnem, vagy vagy valami egyéb dolgot csinálnom a gyerekekkel? Vagy egyáltalán adhatnak olyan feladatot, amiben közvetlenül érintkezek velük? Ha valakinek van valamilyen tapasztalata, segítsen! Még egyáltalán nem értek ehhez, de kötelező...

2013. márc. 27. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

?????????????


Egészségügyben ezerszer keményebb dolgod lesz, mint néhány óvodás megetetése vagy taknyos orrának megtörlése.

Ha már ez is büdös, hogyan fogsz pelenkázni, ágytálat cserélni, műfogsort megmosni????

Elgondolkodnék, vajon jól pályát választottam-e.

2013. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem te kapod meg a legmocskosabb munkákat :D:D:
2013. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha egészségügyre készülsz akkor jobban jársz ha hozzászoksz a büdös munkához mert ott az megy. Az óvodás gyerekek ezerszer igényesebbek mint a betegek, jó a betegek sem tehetnek erről, főleg akik ágyhoz vannak kötve, vagy már egészségi állapotuk miatt nem bírják megcsinálni az alapvetőbb dolgokat, de jobban jársz ha hozzászoksz a legmocskosabb dolgokhoz is.

Én takarító vagyok kórházban 2 éve és amit az ápolók kiszednek pelenkákat, meg ami a földön van és nem érintkezik a beteg cuccávla, ágyával, ruhájával, vagy éjjeli szekrényével azt már nekem kell eltakarítanom. És mivel én pszichiátria osztályon dolgozok, ott ezek mindennaposak, és kesztyűvel kell hozzányúljak ezeknek az eltávolításához amit az ápolók össze szednek azt én dobom ki és a rendetlenséget én tüntetem el. Az ápolók sokkal rosszabbat látnak mint én magam, sőt legtöbbször én is ott vagyok hogy amint végeznek utána gyors fertőtlenítem a helyet.

És mivel ez közmunka, nem kizárt hogy azzal bíznak majd meg hogy takaríts ott ki, wc-t termeket, simán ki is takaríttathatják veled ezeket, szóval készüljél fel erre, mert szerintem az óvoda sokkal enyhébb mint egy iskola, vagy egy kórház takarítása.

2013. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne keverjük a fogalmakat, nem közmunka, hanem önkéntes munka, közösségi szolgálat.
2013. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem leszek se nővér, se semmi ilyesmi. orvos szeretnék lenni, és azért kezdtem ezzel, hogy legyen valami fogalmam arról, mibe is akarok belekezdeni, nehogy az egyetemen derüljön ki, hogy én ezt nem akarom csinálni. szóval nem fogok sem ágytálat mosni, se műfogsort sikálni.
2013. ápr. 4. 21:06
 6/11 A kérdező kommentje:
és nem azt kérdeztem, mit fogok csinálni később, hanem hogy milyen feladatot kaphatok. Lesz egy felügyelő tanár velünk, hogy ne mi kapjuk meg a "Legmocskosabb munkákat". szóval, legyen szíves csak az válaszolni, aki tudja a választ a kérdésemre. Köszönöm.
2013. ápr. 4. 21:08
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Pedig hiába húzod fel az orrodat, hogy te orvos leszel. Ha még az elején vagy, akkor még általános orvosin vagy, tehát "egyenlő" vagy a többiekkel. Szerinted mégis mi lenne egy oviban?
2013. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem húztam fel az orromat, csak elmondtam , mi a helyzet. ha csak kötekedni tudsz, akkor inkább fogd be. én senkit nem ócsároltam, senkit nem csesztettem. nem képzelem magamat többnek, mint mások, egy szóval sem fikáztam senkit. ha nem tudsz rendes választ, kérlek, ne is írj, jó?
2013. ápr. 5. 13:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor se érted :D Ha egészségügyire jársz, akkor tök mindegy mi leszel. Főleg, ha oviba mész közmunkára. Gyerek etetés, vigyázás, segg kitörlés stb...
2013. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A közmunka nem nézelődésről szól, igenis dolgozni kell.
2013. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!