Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kórházban lehet közmunkát...

Zyebra kérdése:

Kórházban lehet közmunkát végezni?

Figyelt kérdés
Ha érettségizni szeretnék, akkor ugye 50 óra közmunkát kell elvégeznem, és én ezt legszívesebben kórházban csinálnám.Lehetséges ez?És ha igen akkor melyik kórházban?(Lehetőleg Budapesten)

2013. aug. 20. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd körbe, én is a xyi kórház hivatalos önkéntese vagyok. 16 éves. Tavaly jelentkeztem egy pályázatra, és egy 6x4 órás megbeszélésekre kellett bejárnom, ahol mindig más tartotta az előadást. Volt, hogy a főorvos, egy nővér, a főnévér. Tehát lehet egyes helyeken, Budapesten nem tudok, messzebb lakom. :)
2013. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, mehetsz idős embereket pelenkáztatni, vécéztetni, mosdatni.
2013. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Essetleg idősotthonban
2013. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a Gottsegen György Országos Kardiológiai intézetben dolgoztam le..(nem alja munka,ágytálazás stb. volt)
2013. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!