Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beleejtettem a bizonyítványoma...

Beleejtettem a bizonyítványomat a vízbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
már megszárítottam hajszárítóval és nehéz könyveket pakoltam rá hogy ne legyenek a lapjai hullámosak...iskolában ehhez mit szólnak ? nagyjából rendbe fog jönni ?

2013. aug. 28. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem semmi baj nincs. Majd úgy is oda kell adni az osztályfőnöknek, és ha neki az úgy nem jó, akkor tölt ki egy másikat, ami kicsit maceráns, és talán (nem biztos) még egy kevés pénzbe is fog fájni. További kellemes nyáriszünetet. :)
2013. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lecsesznek majd, mintha ők velük sose történt volna baleset, krákognak még egy kicsit a mai fiatalságról, majd pár ezresért kapsz egy újat, ha nagyon megrongálódott.
2013. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Középiksolás bizonyítvány?

Sokáig volt vízben?

De a borítója lehet megvédte a belső lapokat.

Ha nem maszatolódott el semmi, akkor cserencse

2013. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nyolcosztályos,igen nem sokáig volt mert azonnal kiszedtem :) és fúú nagyon megnyugtattak a kommentek nagy baja nem lett csak a teteje egy picikét hullámos és látszik h vizes volt,de komolyabb baja nincsen :)
2013. aug. 28. 19:26
 5/12 A kérdező kommentje:
és nem is maszatolódott el !:)
2013. aug. 28. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akartam mondani, hogy vedd ki, de akkor ezek szerint már magadtól is rájöttél.
2013. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor max kicsit leszid az oszid, de akkor csere sem szükséges. :) (Első voltam!) :D
2013. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És hogy esett bele a vízbe?:)
2013. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett zuhanni, a víz meg az útjában volt.
2013. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát ráraktam a mosógépre és a kezem arrébb lökte és a lavorba esett :S :DDD rögtön kiszedtem,megszárítottam a könyveket megint ráraktam .


igen, útban volt a víz : pontosan :D


a lapok tetején látszik amúgy,de különösebb gond nincs,ofő meg ha nm veszi észre nem mondom :)

2013. aug. 29. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!