Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A telefonom ( xperia wt19i )...

Tomii007 kérdése:

A telefonom ( xperia wt19i ) nem érzékeli a micro sd kártyámat . Idáig nem volt vele gont beleejtettem a vízbe de semmi baja nem lett tőle minden működik rajta még az sd kártyát is látta de másnap ujraindítottam és azóta nem találja?!

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek !

2013. aug. 13. 16:44
 1/7 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Nekem még a neve is megváltozott mivel vírust kapott. Ha berakod a gépbe akkor mi fogad: meg tudod nyitni, vannak rajta fájlok, a neve megváltozott(pl.: nekem valami orosz írást hozott ki)?
2013. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
áttettem egy másik telefonba és ugy usb-ről megnéztem minden rajta van és neve se változott olyan mint eddig ...mi más baja lehet ?
2013. aug. 13. 21:01
 3/7 anonim válasza:
Akkor a telefonnal lesz baj... Vidd el egy szervizbe és érdeklődj, hogy mi baja lehet, de pénzt csak akkor fizess, ha adnak valamilyen szolgáltatást is!
2013. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha mégis vírusos azt hogy lehetne megcsinalni ?
2013. aug. 14. 08:17
 5/7 anonim válasza:

Nekem az SD volt vírusos, de nekem a gép se mutatott semmit....

De, én elvittem egy emberkéhez, aki azt állította, hogy 5 ezer Ft-ért megcsinálja, mindent visszaállít.Még aznap este telefonált, hogy nem tud mindent visszaállítani. Jó, gondoltam, nem baj, ha pár szám nincs rajta. De ők persze nem így csinálták. Hoztam egy merevlemezt, amire 2 órán át töltögették a cuccokat. Hazavittem megnéztem a gépen a számokból kb. az első 10 mp volt meg, a képek néhol feketék, hogy a videókról ne is beszéljünk... Jah és a számoknak nem a rendes címei voltak hanem: "Szám 1; Szám 2 stb." Ezután formatálni kellet, hogy lemennyen róla a vírus

Szóval vagy fizetsz 30000 Ft-ot a márkaszerviznél( ha ez a baj), és ők nem tudom mit csinálnak vagy nem tom mert neked nem is ez a problémád, szóval fölöslegesen papoltam...

2013. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azert köszi a segítséget :)
2013. aug. 14. 10:03
 7/7 anonim válasza:
azért szívesen!
2013. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!