Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha érettségi záróértekezleten...

Ha érettségi záróértekezleten nem tudom átvenni a bizonyítványomat, később hol vehetem át? Egyáltalán odaadják?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
bemész egyik délelőtt az iskolába és odaadják. nekik úgyse kell a bizid. esetleg ha el tudod érni az osztályfőnököt vele beszélj meg egy időpontot, de általában bent van legalább 1-2 tanár a nyáron még.
2013. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ott, ahol kiállították. Persze, hogy odaadják.
2013. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a suliban megőrzik, és bármikor bemehetsz érte

esetleg felhívod a sulit, h mikor vannak nyitva, mert most nyári szünet, és akkor bemész

2013. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igazából a bizim már megvan , ez csak egy törzslap

csak hogy a végén jegyző jelenlétében kell valamit aláírni és ő gondolom később nincs ott a suliban

2013. jún. 26. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyár közepén biztos nincs, de most még igen. És más is alá tudja íratni.
2013. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Visszakérdezek: nem világos, hogy most Te rendesen érettségiztél, vagy kiegészítő/szintelemelő stb vizsga volt? OH-n keresztül jelentkeztél? A törzslap miatt kérdezem, amit írtál.
2013. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kiegészítő volt

a gimiben , ahova jártam ott adtam le a jelentkezési lapot

2013. jún. 26. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!