Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy valami olyat szeretnék csinálni a későbbiekben, ami érdekel, el lehet vele helyezkedni, és nem is fizet rosszul.


A turizmus - vendéglátás minden formája vonz, akár egy utazási irodában is el tudom magam képzelni, de szívesen szerveznék rendezvényeket, vagy egy szállodában is nagy örömmel dolgoznék bármilyen pozícióban.

Ezenkívül az újságírás is érdekel, de tudom hogy ahhoz, hogy valamit elérjek a szakmában, ismeretségekre, kapcsolatokra van szükségem, ami nekem egyáltalán nincs.

A rajz az erősségeim közé tartozik, úgyhogy az ezzel kapcsolatos munkák is szóba jöhetnek. Ami ezen belül érdekel az a webdesignerkedés.


Tisztában vagyok azzal, hogy a fent felsoroltakra sajnos nem nagyon van kereslet, valamint nagyon szakosodnak mostanában erre az emberek, ezért is kérem a segítségeket.


Valami ezekhez hasonló, ezekhez kapcsolódó munkát szeretnék, a műszaki, tudományos pálya szóba sem jöhet, egyáltalán nem érdekelnek az efféle dolgok.



Előre is köszönöm a válaszokat!


(Egy 16 éves)



2013. júl. 11. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
nagyon sokan*
2013. júl. 11. 18:39
 2/5 A kérdező kommentje:
A divat világa is érdekel.
2013. júl. 11. 18:42
 3/5 anonim válasza:
www.milegyek.hu
2013. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ajánlom az ipari termék- és formatervező mérnök vagy a formatervező művész szakmát, ott lehet textiltervezésre szakosodni.
2013. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első az gépész :)))

A második meg hát...x

2013. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!