Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?...

Mi legyek ha nagy leszek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 10.-es lassan faktot kell választanom a gimiben,de nem igazán tudom, hogy mit. angolt tanulok, abból jó is vagyok. Viszont matekból nem igazán. Minden érdekel ami nem matek fizika és info. Milyen fősulira menjek(lehetőleg Budapesten)? Hogyan lehetne elhelyezkedni a nagy világban? Ti mit dolgoztok? Mennyire vagytok boldogok a jelenlegi sulitokban/munkahelyeteken.

2013. febr. 25. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiányzik az a kérdés lentről, hogy "milyen karriertr tervezzek magamnak?". Ebből indul ki minden, ezt pedig Te tudod, mert elég keveset mondtál el magadról.
2013. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez mondjuk jogos. Tehát mondjuk kicsit bővebben... először is lány vagyok,szeretek utazni, második idegen nyelvem az olasz,de ez nem megy még olyan jól mint az angol. Eddig a föcit szerettem volna felvenni,de úgy hallottam,hogy Magyarországon nem megy vele sokra az ember. Szeretek csapatban dolgozni vagy egy csapatot irányítani. Szeretek másoknak segíteni,de azért annyira nem, hogy szociális munkás legyek. Nos így hirtelen ennyi:)
2013. febr. 25. 21:07
 3/3 anonim válasza:
szerintem választhatod a földrajzot is, ha jól megy! a testvérem és a férje is geográfusok, és az új Magyarország programnál dolgoznak, és mit ne mondjak elég jól megy nekik.persze, nyílván nem volt könnyű oda bejutni.. de én erről csak ennyit tudok...
2013. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!