Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 éves leszek júlis elején,...

19 éves leszek júlis elején, a lányom egy éves múlt április 19-én. Az apjával szétmentünk. Részletek lejjebb, rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
a baba születése után szétmentünk, mert vert, nem járt haza, stb. Apuval élünk, úgy gondolom nagyon jó anyagi helyzetben és szeretetben élünk. Az iskolát abbahagytam, nem bántam meg. Az exem azóta nem hagy békén, hogy ő szeretné felnevelni a babát, mert én rossz anya vagyok, mert megesett hogy egy-egy éjszaka elmentem bulizni és apu vigyázott rá. Miért nem tud minket békén hagyni? És ilyenkor mit csináljak? Tényleg rossz anya vagyok? Imádom a lányomat.
2009. máj. 17. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert néha kikapcsolódsz biztos nem. És édesapád vele volt, akkor nem értem mit akar a férjed?
2009. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kislányt. De az első két gyerekével sem foglalkozik. (3 éves kislány, és 7éves kisfiú) Lehetséges hogy csak engem szeretne bosszantani?? De ha igen miért teszi? :(
2009. máj. 17. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb igy jártam annakidején, csak mi másért mentünk szét, és még a gyerek születése elött. Jártam néha bulizni. Imád a lányom, azota van még két gyerköcöm. Egy bulin ismertem meg a mostani párom. Fiatal vagy még nyugodtan mozdulj ki néha. Ettöl nem leszel rossz anya. Szerintem ö a rossz apa!!! A gyerek közelébe se nagyon engedném!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se foglalkozz vele. a bíróságon nem fogják neki itélni a gyereket, azért mert 18 évesen néha kimozdulsz és addig apukád felügyel a gyerekre. ha csak ez van a tarsolyában ellened, akkor körbe fogják röhögni! egy ekkora gyereknek az édesanyjánál van a helye, én nem tudom mit képzelnek egyes férfiak.
2009. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!