Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki érzi úgy, hogy megbukott a...

Lucsero kérdése:

Ki érzi úgy, hogy megbukott a 2013-as matek érettségin és szóbeliznie kell menni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 20:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
55%

Ha megbuksz, akkor nem mehetsz szóbelizni se.

Ha elértél 12 pontot, de 25-öt nem, akkor mehetsz csak.


Amúgy én szóbelizem nagy valószínűséggel. Szégyen, de nagyon elrontottam a mai érettségit. Még reménykedem, de...

2013. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Első, hülyeséget beszélsz. Középszinten alapvetően nincs szóbeli, csak akkor, ha az írásbeli 25% alatt van, ez úgymond javítási lehetőség.
2013. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 10 és 25% között. Viszont az hülyeség, hogyha megbuksz, nem mehetsz szóbelizni. Elvére az is megbukik, akinek mondjuk 20 pontja van.
2013. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Az osztályom 75%-a megy szóbelizni matekból és ebben én is benne vagyok:(
2013. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
14%
Nem azért, de ha valaki megbukik a középfokú matek érettségin, az szerintem elég szégyen.. Az első felében olyan egyszerű kérdések vannak, hogy gyakorlatilag általános iskolai tudás elég hozzá. És itt ne jöjjön senki nekem azzal, hogy "nekem egyszerűen nem megy a matek", ha valaki nem tud átlagot számolni, vagy a legalapvetőbb halmazokat sem látja át az szellemi fogyatékos. Mennyiségileg viszonyítva sokkal többet kérnek humán tárgyakból, én csak azokra tanultam, mégis csak 60/78%-os lett az irodalom/töri, a matek meg 87%.
2013. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó !, Nem az 1. résszel volt a probléma, hanem a 2. résszel ami szörnyen nehéz volt !
2013. máj. 10. 12:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha az első jó lett, azzal össze tudsz 27-28 körüli pontot szedni, 25-öt biztosan. A 2. résznél meg úgyis kapsz minimum 3-4 pontot részpontként, az már nem bukta.
2013. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Drága ötös, te meg legalább tisztában lehetnél a fogalmakkal (nem középfokú érettségi van, hanem középszintű)


úgy látom, hogy itt GYK-n mindenki matekzseni, és nagyon könnyen szarja azokat, akinek esetleg nem sikerült a matekja úgy, ahogy szerette volna. Elmondom neked, hogy én az összes feladatsort megcsináltam, tanárhoz jártam és itthon is gyakoroltam egyedül. Mégis valószínűleg mennem kell szóbelire. Ezt hozta a gép, ez van. Ettől nem hiszem, hogy azért ilyen megjegyzéseket kéne hallgatnom, hogy akkor semmi keresnivalóm sincsen az egyetemen, ha az összes többi eredményem felmutatható és normális, és csak a matekkal van a bajom.

2013. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
94%

2. és 3. válaszoló (ugyan az az ember)

Nézz utána a dolgoknak, te nem tudod miről beszélsz :D


Első vagyok, kiderült, hogy meglett a kettes, 27 ponttal. Örülök, mint majom a farkának. Akiknek nem sikerült, kitartás!! A szóbelin meglesz.

2013. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Nekem is megvan a kettesem:D
2013. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!