Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt matek érettségitek...

Emelt matek érettségitek milyen lett?

Figyelt kérdés
Hát én nagyon kiakadtam pár feladaton, pl. a kamatoson.. Semmi jóra nem számítok, pedig azt hittem jó vagyok matekból és meg tudom írni jóra. :(

2013. máj. 7. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy rakás...szóval érted.

Nagy szivatás volt,az tény.Pedig színötös voltam,emelt matek osztályban,kemény tanárokkal és mégis...talán 60-70 % meglett,de több nem...nagyon max. 75%.

Sajnálom... :(

2013. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem volt nehéz. Ennyit jelent, ha valaki színötös, kisebb témaköröket begyakorol, de nem látja át az egészet, szorgalma van, nem logikája.
2013. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

a kamatos az nekem is betett, nem is értettem teljesen hogy mi a kérdés..

egyébként jobbra számítottam, szóval csalódott vagyok.

nem tudjátok hogy csak holnap lesznek megoldások ugye? szóval ma ne is számítsak rá?

2013. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a hivatalos csak holnap lesz fent.
2013. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Solarian válasza:
Töri után megtudjuk.
2013. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Hiába van logikám és oldottam meg eddig minden korábbi érettségit jól, ez teljesen más volt. Tkp. mindent beleraktak, ami eddig volt, (kivéve integrált) de valahogy rejtve, hogy mi jöjjünk rá, hogy alkalmazni kell. Már azon kiakadtam, hogy szöveges volt szinte az összes. Sokkal jobban élvezem az egyenletek levezetését mint az ilyen körmönfont mondatguberálást... Gyakorlatiasnak gyakorlatias volt és nem felejtették ki a gráfokat sem, amit ugye az utóbbi időben eléggé kihagytak az érettségiből. Az volt a röhejes, hogy az összes feladatot értettem, csak a négyes b részét nem. Ami elvileg a könnyebb rész. A mi termünkben mindenki az ötöst írta be kihagyott feladatnak, nincs nekünk arra időnk, hogy két másodfokút kihozzunk egy változóra. höhö.. Végeredményben rettegek. :D
2013. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Nekem 97% lett. Kicsit sajnálom, még egy pontot összehozhattam volna, ha nem szórakozom el, és akkor kiváló lesz, de így csak jeles lett. :(
2013. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsó: és te honnan tudod előre, hogy 95%-os lett, mikor csak holnap lesz meg a megoldás?
2013. máj. 7. 17:37
 9/14 anonim ***** válasza:
97%-os lett, és onnét tudom, hogy már majdnem két éve kijavították. Különben miért pontoztátok le a válaszomat?
2013. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja, hogy te korábban írtál, én a mai érettségit értettem a kérdésem alatt, igaz, ez kimaradt. De akkor gratulálok, ügyes vagy, nekem biztos nem lesz 97%.
2013. máj. 7. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!