Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem tanult...

Van itt olyan, aki nem tanult a holnap kezdődő érettségi időszakra?

Figyelt kérdés

Miért? Hogy érzitek magatokat?

(Én sem tanultam, leginkább lustaságból. Furcsa, hogy az összes barátom tanul, én meg döglődök...Kicsit izgulok, de tudom, hogy menni fog, nem állok hozzá negatívan)


2013. máj. 5. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
hát, én tanulgatok, de nem túl sokat.. matekra meg angolra nem készülök, úgy érzem h az menni fog, magyarra most olvasok át pár témát, törire meg megtanultam a szóbeli tételeket + ott lesz az atlasz.. meg 1-2 témát még át akarok nézni törire. még bioszból meg kémiáéból fogok érettségizni, mindkettő emelt, inkább arra koncentrálnék.. :D kicsit aggódok, mert a 6-ból 2 érettségit érzek biztosnak :D
2013. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem tanultam.

Miért? Mert 6 éve érettségiztem.

Jól érzem magam :)


Vicctől eltekintve: amikor kellett akkor sem igazán tanultam rá. 4,5 lett az érettségi átlagom, és azóta le is diplomáztam műszakin.

2013. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenki tanult valamennyit

Ha nem is most

Van akiben anélkül is megragad minden, hogy

külön tanulna

2013. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bele se néztem.

Holnap össze vissza lehet habizni!

Majd ösztönből megoldom:)

2013. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Detto :D
2013. máj. 5. 18:23
 6/10 anonim válasza:
nem nagyon tanultam, matekra gyakoroltam csak, a többinél a józan paraszti eszem veszem elő
2013. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem tanultam 4 év alatt még órán se figyeltem. Bízok magamba ha idáig eljutottam sikerülni fog ez is.
2013. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én konkrétan az érettségire semmit nem néztem még át. :) Majd minden nap a következő érettségire amit fontosabbnak gondolok átnézem. :D Bár a suliban utolsó hetekben a legtöbb mindenből írtunk a 4 éves anyagból, arra átnéztem a szóbeli tételeket, meg a fontosabb dolgokat. Remélem, hogy amit az elmúlt 5 évben megtanultam, abból valamennyi megmaradt. :D

(Most is itt írogatok, ahelyett, hogy a magyar érettségire néznék át egy két dolgot....:S :D)

2013. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sok sikert mindenkinek! :D
2013. máj. 5. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:
első vagyok.. most őszintén.. magyarra mit lehet készülni? nem azért mert leszarom, hanem nem tudom h mit csináljak :D
2013. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!