Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy valakinek...

Olyan van, hogy valakinek lelki okok miatt nem megy a matek?

Figyelt kérdés
Tehát.. például.. ha valaki úgy érzi, hogy valaki jobb nála és ez neki rosszul esik? meg ilyenek? [ne hurrogjatok le, egyszerűen érdekel:)]
2009. szept. 28. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

13:20 Látszik, hogy neked sose voltak efféle problémáid. Csak az ilyenek mondják csípőből a másikra, hogy te vagy a hülye meg a lusta ha nem tudod megtanulni.

Tegnap 21:31-es voltam, olvasd el az én esetemet és máris meglátod, hogy nem feltétlen szorgalom vagy akarás-nem akarás kérdése.

2009. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
de, én pont azért írok, mert nekemis voltak ilyen problémáim, és tudom h miről beszélek. nekemsem ment nagyon sok ideig a matek, tök magam alatt voltam, mert a többiektől mind azt hallottam, hogy ők nem tanulnak otthon, hanem csak amennyit itt a suliban hallanak, és mégis kapják a 4eseket, 5ösöket. énsem tanultam otthon, de én mindig 2est kaptam. aztán anyám (aki matektanár) azt mondta hogy valszeg nem mond mindenki igazat h ő nemtanul otthon, és mégis 5öst kap. vannak ilyenek, akiknek tényleg nincs rá szükségük, de sokaknak szüksége van az otthon tanulásra, olyan nincsen h egy egész osztály közül senki sem tanul otthon, de 4-es 5öst kap. ígyhát elkezdtem énis otthon tanulni. és láss csodát, énis 4eseket és 5ösöket kezdtem el kapni. egy idő után ráéreztem az egészre, elkezdtem látni az összefüggéseket, komolyan elkezdtem okosodni. olyannyira, h főiskolán 5ösre vizsgázni gazdasági matekból, mind a 2 évben. persze tanultam otthon a vizsga előtt, de nem hetekig.
2009. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) nekem az a problémám, hogy járok matektanárhoz és itthon értem, majdnem minden feladatot hibátlanul megcsinálok, de mikor dolgozat van, és írom, úgy érzem, hogy jól sikerült, mégis mindig 1es lesz :S
2009. szept. 29. 15:50
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálam is kb. ugyanez..

Bár én általános iskola első osztályától fogva nem volta jó matekból (alsó 4 felső 3)

Nem tudom miért nem megy, pedig itthon TANULOM és PRÓBÁLOM MEGÉRTENI és valakitől mindig kérek segítséget, de egyszerűen "nem áll rá az agyam"

2009. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!