Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy valakinek...

Olyan van, hogy valakinek lelki okok miatt nem megy a matek?

Figyelt kérdés
Tehát.. például.. ha valaki úgy érzi, hogy valaki jobb nála és ez neki rosszul esik? meg ilyenek? [ne hurrogjatok le, egyszerűen érdekel:)]
2009. szept. 28. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony. Nekem azért nem ment, mert a barátnőmnek nagyon ment, és ettől én nagyon leblokkoltam, mert olyan h.lyének éreztem magam mellette, és később már dacból sem akartam megérteni. (pedig ő olyan aranyos volt, magyarázta, magyarázta... de örültem hogy kettessel átcsúsztam...) :(
2009. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem olyan van, hogy valaki valamilyen oknál fogva zavart, vagy szétszórt, vagy képtelen koncentrálni, de hogy az miatt ne menjen a matek, mert a barátnődnek nagyon megy és ez téged zavar, ez, ne is haragudj, de egy nagy baromság!

Ha lusta vagy, akkor mond azt, de ne keress kibúvókat, és magyarázz bele dolgokat, amik nincsenek!

Nem mindenkinek megy a matek cugból, és nem is tudhatja mindenki ötösre, de hogy ne tudd begyakorolni kettesre, vagy hármasra, olyan nincs!

Szedd össze magad, feküdj neki, ha kell kérj segitséget, és dolgozz!

És mihelyt dolgozni fogsz, meglesz az eredménye is!

Micsoda kifogások!

2009. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Kedves Okoskodó Második. Te már csak tudod! Biztos ott voltál, vagy jól ismersz. Már nem vagyok gyerek, ez gyerekkoromban történt.
2009. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Kedves harmadik!

Te ismersz engem? Miből tudod megállapitani, hogy mennyit tudok a témában, és mennyire értek a gyerekekhez?

Azért mert te sértve érzed magad, nem kell másokat is sértegetned, és mert az "oly nagy élettapasztalatod" arra sarkallt, hogy válaszolj a kérdésre, cseppet sem jelenti, hogy általánosságban beszélhetsz esetekről!

2009. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

21:11 A válaszodból ítélve, ha gyerekekkel foglakozol, nagyon sajnálom azokat a gyerekeket. Ha tanár vagy, tipikusan az a tanár, akit minden gyerek utál, mert rohadt tapló módon bánik a diákokkal. Az ilyenek miatt mint te tart ott az okatás ahol...(mégha nem is tanár vagy, rengeteg tanárnak ilyen a hozzáállása) Büszke lehetsz magadra. Egy normális ember, akik ráadásul gyerekekkel foglalkozik, az nem beszél így ahhoz, aki tanácsot kér, vagy feltesz egy kérdést. Egy normális ember, tanár ilyenkor segít és tanácsot ad, nem pedig lehord...



A kérdésre válaszolva: előfordulhat ilyesmi. Nekem például a történelem tantárgy nem ment, akárhány órát ültem fölötte. Itthon tökéletesen fel tudtam mondani, de órán ha felelnem kellett vagy dolgozatot írtunk, akkor sosem ment, mivel a tanár nyíltan pikkelt rám, és ahol ért belém rúgott. Nem egyszer sírva mentem ki az órájáról mert nem szállt le rólam. Más tantárgyakból 4-5-ös voltam, de töriből éppenhogy kettes.

2009. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen van ilyen. Nekem a tanárral volt bajom konkrétan, addig bukdácsoltam. Elköltözött, jött egy új tanár, akinél már nem állt görcsbe a gyomrom, és 3-assal végeztem azt az évet! Nálad mi a gond?
2009. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
74%
Van! Nekem sem megy! De még nem jöttem rá az okára, de tuti hogy lelki, mert a többi tárgyból jó vagyok.
2009. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok újra. Látod, vagyunk ezzel páran így. Tényleg, mi az oka, hogy neked sem megy?
2009. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én is a tanár miatt voltam ilyen gimiben. Egyszer elmagyarázta és vagy felfogtad vagy nem, én általában nem. Aztán szerencsére utolsó évben terhes lett, és jött egy új tanár aki sokkal jobb volt, és ő javította az érettségimet is.
2009. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

hát szerintem meg nincsen. vagy megérted, vagy nem.

vagy meg AKAROD érteni, vagy nem.

szorgalommal ellehet érni azt h olyat is tudj, amihez nemvagy éppen "nagyeszű". arra gondolok itt, h vannak olyanok, akik már a matekóra alatt is megértik a matekot, mások nem, nekik otthon kell ülni felette 4-5 órát, hogy megértse. de aki szorgalmas, és MEG AKARJA érteni, annak sikerülni fog.

2009. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!